kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-07-2021, 00:57
Karolina647 Karolina647 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 641
Domyślnie ginekolog

Witam, jak często się badacie u ginekologa? Ja staram się robić to co najmniej raz w roku u specjalistów w Medic House w Krakowie, aby mieć pewność, ze z moim zdrowiem jest wszystko w porządku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-07-2021, 12:53
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Ja do ginekologa chodzę co pół roku. Teraz czeka mnie uroginekolog starogard gdański i rehabilitacja. Staram się bardzo dbać o swoje zdrowie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-07-2021, 21:20
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Ostatnio coraz częściej bywam u ginekologa, bo niestety moje miesiączki drastycznie się pogorszyły. Także obecnie jestem w trakcie badań. Pani doktor Barbara Blicharczyk bardzo fajnie się mną zajęła, wzięła mój przypadek bardzo na poważnie. W Kołobrzegu na ulicy Szpitalnej 2 ma gabinet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 12-08-2021, 10:08
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Ja też odwiedzam lekarzy i robię badania. Ostatnio nawet mnie cytologia zaniepokoiła ale ginekologa kazał się nie martwic i stosować papilocare przez pół roku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-09-2021, 22:04
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Ja chodziłam zawsze raz w roku na kontrolę do ginekologa. Częstotliwość się zwiększyła kiedy zaczęłam stosować belarę. Wtedy najpierw co 3 miesiące, a teraz co pół roku chodzę. Generalnie powinno się regularnie odwiedzać ginekologa, profilaktyka to podstawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 23-09-2021, 13:12
Hahaolak67 Hahaolak67 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja tam się na tym nie znam, ale jeżeli potrzebujecie wymienić tylną szybkę w iphonie x, to warto skorzystać z oferty https://repairlab.pl/wymiana-tylnej-szybki-iphone-x .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-10-2021, 14:28
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 267
Domyślnie

Dobrych ginekologów specjalizujących się między innymi w leczeniu endometriozy znajdziesz w szpitalu Medicover. Ja jestem bardzo zadowolona z opieki jaką tam dostałam i mogę polecać te mało inwazyjne zabiegi a asyście robota da Vinci bo dzięki nim szybko doszłam do siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-11-2021, 00:08
Magenta Magenta is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 419
Domyślnie

Ja chodzę na wizyty do ginekologa średnio raz na rok, robię też wtedy usg dopochwowe i cytologię. Oczywiście jak coś się dzieje i musze się podleczyć to wtedy chodzę częściej. Co co dobrego ginekologa w Tychach to ja jestem ogromnie zadowolona z opieki medycznej doktora Wojciecha Gwary, to bardzo dobry lekarz z fantastycznym podejściem do pacjentek no i ma rozsądne ceny, tu zobaczcie cennik https://www.ginekolog-usg.tychy.pl/cennik/ Zdecydowanie jak na Tychy to jest ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-11-2021, 16:37
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Faktycznie, to ważna sprawa. Ja mogę Wam podpowiedzieć, że dobrym pomysłem mogłoby być na pewno zorganizowanie takich aspektów jak chociażby https://naszarecepta.pl/zastrzyk-ant...y-od-tabletek/ W ten sposób będziecie w stanie jeszcze lepiej zadbać o takie kwestie. Powinniście już teraz mieć to na uwadze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-11-2021, 20:29
zbrakus's Avatar
zbrakus zbrakus is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Miasto: Katowice
Posty: 4
Domyślnie

Ja do ginekologa chodzę co pół roku z racji, że jestem w grupie ryzyka zachorowania na nowotwór. Regularne wizyty, przynajmniej raz w roku są niezwykle ważne dla nas kobiet. Ostatnio znalazłam też ciekawą stronę na której można znaleźć specjalistów z różnych miast, tu np są ginekolodzy nfz z Poznania - https://ginekolog.nafundusz.pl/poznan/ . Fajna sprawa, może komuś się przyda
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.