kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 05-02-2021, 08:41
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

ja za to ciagle lapalam infekcje drog moczowych... tragedia, mowie wam, bol przy oddawaniu moczu, dyskomfort na maxa. dopiero Urolact dal rade i mi pomogl, bardzo skuteczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 17-02-2021, 17:45
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie

U mnie na problem z suchością w miejscu intymnym to pomógł żel feminum. Co jakiś czas zmagałam się z takim problemem, ale na szczęście w końcu znalazłam dobry środek, który pomógł mi pozbyć się mojego dyskomfortu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 26-02-2021, 20:05
danka08 danka08 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 130
Domyślnie

Każda taka infekcja w okolicach intymnych, wymaga jednak konsultacji lekarskiej, trzeba isc do swojego ginekologa, żeby sprawdził czy wszystko jest ok. Gdy lekceważymy objawy infekcji, może ona doprowadzić chorób kobiecych, dlatego bardzo wazne jest rozpoczęcie leczenia, trzeba tez dbać o higiene intymna https://antykoncepcjanamiare.pl/infe...e-najczesciej/ i stosować odpowiednie probiotyki ginekologiczne to bardzo istotne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 27-02-2021, 13:37
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Mi dokuczały infekcje intymne, jak wyleczyłam grzybicę okazało się że cytologia jest niepokojąca, ginekolog podejrzewa że to wynik zakażenia HPV i zmiany nim wywołane dają taki wynik ale po stosowaniu przez pół roku żelu Papilocare cytologia wyszła mi idealna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 28-02-2021, 14:32
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

ja to ostatnio od ginekolog dostałam odpowiednie leki na zapalenie pochwy co stosować musiałam naprawde zastosować konkretne i wysokiej jakości suplementy, bo nie wiem inaczej co by było
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 28-02-2021, 14:52
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

ja wam powiem tylko tyle, ze bardzo konkretne i solidne jest wlasnie leczenie stany zapalne sromu octeniseptem, mowie wam mi bardzo pomoglo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 17-03-2021, 10:53
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Właściwa higiena intymna to podstawa. Chociaż różnego rodzaju infekcji i tak nie da się uniknąć. W sumie to nie trzeba wiele. Nastawiłam się na romantyczną kolację z mężem, nawet nową bieliznę kupiłam, ale przy zbliżeniu czułam, że nawilżenie pochwy nie jest takie jak powinno. A te miejsca są delikatne. Od razu się czuje, że coś jest nie tak. Kolejne zbliżenie było już naprawdę bolesne. Poszłam do apteki, powiedziałam w czym rzecz i doradzono mi cicatridinę. W ulotce wyczytałam, że na regenerację błony śluzowej, szybsze gojenie. Faktycznie pomogła i to całkiem szybko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 31-03-2021, 21:11
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Należy podkreślić, że nie zawsze sprawdzą się żele do mycia, jeśli np. pojawia się stan zapalny w pochwie . W takich przypadkach najczęściej konieczne jest stosowanie sprawdzonych leków oraz oczywiście nie można zapomnieć o wizycie u ginekologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 05-12-2021, 13:01
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ja powiem szczerze, apteczne specyfiki na taką dolegliwość niewiele mi pomogły, a nieleczona infekcja może spowodować większe problemy.. Poszłam więc do mojego Pana Doktora Piotra Porębskiego z https://babkamedica.pl/ . Wszystko sprawdził, przepisał mi coś na recepcję i jest o niebo lepiej. Także dziewczyny - lepiej sprawdźcie u Waszego lekarza, czy wszystko jest ok!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 29-03-2024, 10:33
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Hej, rozumiem, że wybór żelu na infekcje intymne może być przytłaczający, zwłaszcza gdy chcemy znaleźć coś skutecznego, ale zarazem przystępnego cenowo. Jednym z produktów, których skuteczność jest często chwalona, jest Gynoxin. To krem, który jest skutecznym lekarstwem w przypadku infekcji intymnych, w tym grzybicy pochwy. Co ważne, nie jest to najdroższy wybór, a jednocześnie ma dobrą reputację wśród osób zmagających się z tego typu dolegliwościami. Warto jednak pamiętać, że każde ciało może reagować inaczej na różne produkty, dlatego zawsze najlepiej jest skonsultować się z lekarzem, zwłaszcza jeśli chodzi o infekcje intymne. Lekarz będzie mógł doradzić, który produkt będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej sytuacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.