kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Towarzyskie
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 02-12-2021, 09:37
lenka85 lenka85 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 151
Domyślnie

Ja bardzo dużo fajnych rzeczy zamówiłam na Ceba baby , ręcznik , kocyk, poduszkę czy przewijak wszystko bardzo wysokiej jakości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 02-12-2021, 11:27
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Jako mama dwójki dzieci mam już niemałe doświadczenie w tym zakresie, więc polecam zajrzeć do https://www.szipszop.pl/. Często tu coś fajnego znajduję, bo wybór jest rzeczywiście spory.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 27-12-2021, 22:55
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Przez to, że kupione pieluszki uczulały moje dziecko zdecydowałam się na ekologiczne moltex. Bez perfum, lateksu, chloru i jeszcze innych substancji, które mogą powodować uczulenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 28-12-2021, 07:27
Tyśka Tyśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 141
Domyślnie

Może na początku ta pościel nie będzie potrzebna, ale w sumie 10 częściowy zestaw do łóżeczka z baldachimem to też bardzo dobry praktyczny prezent na później
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 28-12-2021, 22:36
Ona_90 Ona_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 157
Domyślnie

Wyprawki dla maluszka mogą się od siebie znacznie różnic. Są w nich jednak rzeczy, które zawsze się powtarzają. Istotnym elementem wyprawki (choć niepotrzebnym na samym początku życia dziecka) jest kołderka niemowlęca. Musi być z materiałów naturalnych i posiadać wszelkie potrzebne atesty. My kołderkę dla naszego Młodego zamówiliśmy w sklepie internetowym Vege home https://vegehome.pl/koldra-bawelnian...on-sen-200x220 i gdy tylko przyszła i zobaczyliśmy jak, świetnej jest jakości, zamówiliśmy też jedną "dorosłą" dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 18-01-2022, 10:42
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 442
Domyślnie

Za kilka miesięcy na świat przyjdzie moja córeczka, dla tego powoli zbieram się do skompletowania całej wyprawki. W najbliższym czasie planuje kupić wózek, ale zastanawiam się jeszcze, jaki wybrać. Czy tego typu wózki wielofunkcyjne są praktyczne: https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/w...funkcyjne.html ? Zależy mi na tym, aby wózek był lekki. Spodobał mi się Cybex, Melio Street - wózek głęboko-spacerowy, tylko czy jest szansa na znalezienie wózka poniżej 10 kg?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 26-05-2022, 16:46
matylda91 matylda91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 324
Domyślnie

Jeśli chodzi o asortyment dla dzieci, to ja polecam markę Sofija. Jest super, można sobie z niej wybrać nie tylko ubranka ale też mega dużo różnych potrzebnych akcesoriów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 28-05-2022, 12:26
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 083
Domyślnie

Idę do koleżanki w odwiedziny, niedawno urodziła, musiałabym więc kupić jakiś drobiazg. Przeglądając dziś ofertę drogerii internetowej ezebra https://www.ezebra.pl/ widziałam ciekawą promocję na kosmetyki dziecięce. W przypadku zakupu produktów Nivea Baby za minimum 29 złotych dostaje się ślicznego niebieskiego i pluszowego misiaczka. Trzeba się spieszyć, ponieważ promocja trwa jedynie do jutra. Dla maluszka będę miała prezent oraz dołożę swój wkład w wyprawkę, koleżanka na pewno się ucieszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 08-06-2022, 12:23
jozefina15 jozefina15 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 110
Domyślnie

Ja nie mogłam karmić piersią dlatego od samego początku podaję córce mleko Bebilon Pronutra-Advance z witaminami A, C i D. Toleruje je bardzo dobrze, dlatego nie zamierzam go zmieniać. Na dodatek zakupy robię w pobliskiej aptece DOZ, bo mają dobre ceny. Czasami warto skorzystać z doświadczenia innych mam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 23-06-2022, 11:38
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Jest mnóstwo sklepów, listę z niezbędnymi rzeczami na wyprawkę można sobie ściągnąć z internetu więc wszystko wydaje się być proste do ogarnięcia. Wiemy jednak, że kiedy oczekujemy pierwszego dziecka to nie wydaje sie takie oczywiste. Ja więc powiem tak, mega ważnym punktem wyprawki powinien być fotelik bo nawet jeżeli nie posiadamy auta do do domu z dzieckiem ze szpitala wrócić trzeba chociażby taksówką a bez fotelika ani rusz. Ja polecam ten sklep https://mamaija.pl/foteliki-samochod...dowe-0-13.html
każdy coś tam wybierze odpowiedniego da siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.