kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-01-2022, 09:57
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie Zmarszczki - jak sobie z tym poradzić?

Hej
Jak skutecznie poradzić sobie z problemami zmarszczek, których przybywa i jednocześnie się pogłębiają. Może jakieś dobre kosmetyki o naturalnym składzie możecie nam w tym zakresie doradzić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-01-2022, 07:59
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 993
Domyślnie

No to tutaj może Ci skutecznie pomóc seria kosmetyków od Summe, jak na przykład Cell C Line https://summe.pl/seria/cell-c-line/ z wegańskimi komórkami macierzystymi ze słodkiej pomarańczy. Przede wszystkim wzmacnia zdolność skóry do regeneracji, skutecznie zapobiegając powstawaniu zmarszczek oraz spadku jędrności skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 11-01-2022, 12:42
kanda kanda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 200
Domyślnie

Coś z kosmetyków naturalnych, zobaczcie - https://www.naturalia.pl/ Kwestia taka, ile chcecie wydać, jakie macie oczekiwania. Jeśli podejdziecie do tego tak, jak trzeba, to swoje zrobicie. Kwestia systematyczności w kolejnych krokach, a będzie lepiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-01-2022, 07:29
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika, przede wszystkim to co wyróżnia Summe to fachowe podejście do klienta i jednak różnorodność zestawień z pomocą których można odbudować piękny wygląd cery, jędrność i dobrego nawilżenia więc zmarszczki nie będą się pogłębiały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-01-2022, 07:35
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 636
Domyślnie

O to super, o tym producencie jeszcze nie słyszałam. Sprawdzę czy mi pomoże
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-01-2022, 11:03
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Z tymi na dekolcie poradziłam sobie skutecznie i bezinwazyjnie stosując plastry Sikatris. Nawet mają specjalny kształt na dekolt. Też na różnego rodzaju blizny te plastry są skuteczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-01-2022, 11:24
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

Moim zdaniem warto się*zastanowić nad profesjonalnymi zabiegami. Aktualnie medycyna estetyczna pozwala osiągnąć świetne efekty w bezinwazyjny sposób. Poczytaj sobie o tym koniecznie na https://mirackiclinic.com/klinika-miracki-w-katowicach/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-01-2022, 23:43
hermiona81 hermiona81 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 26
Domyślnie

nie wiem w jakim wieku jesteś, ale moja mama używa kremów przeciwzmarszczkowych z Eveline, to jest seria Gold Lift Expert i sobie chwali. Pewnie trzeba trochę czasu, by zauważyć efekty, ale warto sprobować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-01-2022, 08:39
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 899
Domyślnie

Według mnie jeżeli chodzi o wybór wsparcia naturalnymi kosmetykami o bogatym składzie to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia BeClarity https://summe.pl/seria/beclarity/ żeby znaleźć optymalne rozwiązania do konkretnych problemów bo można liczyć na naprawdę świetne wsparcie i w końcu można odpowiednio zadbać o poprawę swojego wyglądu i wygładzenie cery
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 27-01-2022, 08:46
00tomekK Mężczyzna 00tomekK is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 1
Domyślnie

Odpowiednie nawodnienie, sen, krem na dzień na noc i pod oczy. Oczywiście odpowiednie oczyszczanie. I regularne odwiedzanie sprawdzonej kosmetyczki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:49.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.