kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 23-05-2022, 12:25
Lightttt Mężczyzna Lightttt is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 4
Domyślnie wakacje

Hej, ja ostatnio byłem w Zakopanym i szukałem ciekawego hotelu. Mój dobry znajomy który podróżuje tam biznesowa polecił mi hotel: https://hotelcrocus.pl/basen-hotel-z-basenem. Wydaje mi się, że będzie to dobry wybór bo do każdego miejsca mam naprawdę blisko, a dodatkowo jak są deszczowe dni to zawsze można zostać w hotelowej strefie wellness.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 23-05-2022, 19:49
Fertiskas66 Fertiskas66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 4
Domyślnie

Uważacie to za ciekawy temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-05-2022, 15:41
lio lio is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 88
Domyślnie

A my niedawno byliśmy w Zalesiu Mazury Active Spa. Miejsce na Mazurach, w pięknej lokalizacji, warto się tam wybrać na krótszy lub dłuższy wyjazd. Ceny mają korzystne, zwłaszcza w pakietach. Jak macie dzieci, to koniecznie weźcie je ze sobą, nie zawiedziecie się, mają sale i place zabaw z animatorami, mają mini zoo, Bajkolandię, Baby Club, pełno gier, zabaw i zorganizowanych zajęć dla najmłodszych. Na miejscu jest też basen, spa, prywatna plaża i jezioro, polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-06-2022, 06:32
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

My na wakacje wybieramy się nad nasze morze. Chce jednak najpierw skorzystać z tej oferty tu https://movecamp.pl/plywanie/nauka-p...dla-doroslych/ I pod okiem trenera poprawić swój styl pływania. Jednak pływanie w morzu jest dużo trudniejsze niż pływanie w basenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-06-2022, 09:51
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

My też najczęściej wybieramy morze - dla dzieciaków to najlepsze miejsce na udane wczasy, a i my lubimy ten nadmorski klimat. Jeśli szukacie wygodnego hotelu na dłużysz lub krótszy pobyt to zobaczcie sobie ofertę Hotelu Skal w Ustroniu Morskim https://www.skal-hotel.pl/, który jest przygotowany na rodzinne pobyty. I dzieci i dorośli mają mnóstwo atrakcji (sala zabaw, animacje, baza spa). Do morza jest blisko (150 m), a wyposażenie hotelu i obsługa na najwyższym poziomie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-07-2022, 14:15
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

potrzebny mi stroje kąpielowe sklep online, który ma opcję szybkiej wysyłki. Chcę kupić dwa, nowe stroje i koniecznie muszą być różowe. Jest to chyba mój ulubiony kolor w tym sezonie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-08-2022, 15:22
siwpo siwpo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 427
Domyślnie

Przed wakacjami najpierw trzeba zabezpieczyć swoją skórę, aby ona przy pierwszym kontakcie ze słońcem nie doznała poparzenia. Dlatego bardzo polecam Melanotan, sama go stosuję i jestem bardzo zadowolona z mojej opalenizny, która zostanie ze mną na długo. Na stronie www.melanotan.biz są wszelkie przydatne informacje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-09-2022, 17:22
Cecilla Cecilla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 114
Domyślnie

Ja ze swojej strony mogę polecić biuro Konsorcjum.pl. Bardzo przystępne cenowo wakacje, świetni przewodnicy, a co najważniejsze wysoki komfort podróży. Wybieram się teraz z mężem do hotelu dla dorosłych na Jamajce. Mamy zapewnioną możliwość dostosowania długości pobytu do naszych potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-11-2022, 21:04
Cecilla Cecilla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2022
Posty: 114
Domyślnie

Ja ostatnio odkryłam świetne biuro podróży - Konsorcjum.pl. Mają ogromną ofertę i wiele różnorakich kierunków. Ja zdecydowałam się na Izrael - program bardzo mi się podoba i z pewnością będzie to udany wyjazd!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-11-2022, 18:01
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Aby dowiedzieć się,jak wyczarterować jacht w bardzo przystępnej cenie,kliknijcie sobie w wolnym czasie pod ten link https://www.sailor.pl/.Tutaj znajdziecie bardzo wysokiej jakości oferty w atrakcyjnych cenach. Moim zdaniem warto poznać ich ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.