kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-03-2021, 06:38
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie Balsam brązujący

Dziewczyny, przychodzę z pytaniem, które może się wydać bardzo banalne
Kupiłam sobie balsam brazujacy i już dawno chciałabym go na siebie nałożyć, ale mój problem dotyczy dokładnego nałożenia- czy nakładanie balsam na twarz?
Słyszę od koleżanek, ze tak i nie. Ja mam baaaaardzo jasna twarz, a chciałabym osiągnąć kolorek naprawdę ciemniejszy (planuje zakup tej ciemniejszej wersji po jakimś czasie). Nie wiem tylko co z twarzą- zdaje sobie sprawę, ze po pewnym czasie będzie widać różnice w kolorze, ale mam taką biedna skore na twarzy, ze jeżeli będę cosziennie nakładać ten balsam na twarz to boje się, ze mnie zaraz coś wysypie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-03-2021, 07:23
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Ja obecnie mam balsam z tej serii https://www.cocolita.pl/eveline-brazilian-body i używam do ciała i twarzy. Właściwości opalające nie są zbyt spektakularne, kolor raczej chwilowy, ale za to super mi nawilża i odżywia twarz. Nie wiem czy to przez wit. E czy masło kakaowe, ale jest dla mnie lepszy od zwykłega nawilżającego kremu. Dodatkowo plus za zapach.

Trzeba tylko bardzo dokładnie nakładać bo jeśli ne będziesz na to zwracała uwagi to mogą Ci sie porobić plamy A to nie prezentuje się zbyt ładnie
__________________
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-04-2021, 11:58
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Moim zdaniem fajnie sobie kupić*te produkty tanexpert - https://tanexpert24.pl/ Oni mają*najlepsze kosmetyki brązujące na rynku moim zdaniem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 06-05-2021, 12:39
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 519
Domyślnie

A ja stosuje tylko nawilzajace mam taki z bielendy Beauty milky, pięknie nawilża i dzięki temu skóra o wiele lepiej wyglada
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-09-2022, 12:38
siwpo siwpo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 427
Domyślnie

Polecam świetny produkt jakim jest Melanotan. Świetnie działa, nadaje całej skórze jednolity i równomierny kolor, wzmacnia opaleniznę i to na bardzo długi czas. Sama go stosuję i jestem z niego ogromnie zadowolona, jeśli ktoś chce więcej informacji, to wszystko jest tutaj https://melanotan.biz/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 21-09-2022, 18:45
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

balsamów brązujących cala masa ale jednak nie wszystkie mi sie sprawdzaja, a sporo przetestowalam jeden mam taki ulubiony ktory mi najlepiej odpowiada
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-09-2022, 19:55
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 420
Domyślnie

aa o jaki? ja ostatnio próbowalam to jakies plamy mi sie porobily, masakra!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-09-2022, 19:35
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

Bardzo fajny jest z avene pieknie pachnie, nadaje skorze sliczny, naturalny odcien mozesz go kupic na notino w dosc dobrej cenie

Ostatnio edytowane przez beciaa : 26-09-2022 o 19:47.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-05-2023, 13:24
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

magic bronze z bielendy jest super do tego nie jest drogi i nie zostawia plam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-10-2023, 09:28
Malwinka76 Malwinka76 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 285
Domyślnie

Kiedy jestem w potrzebie, żeby osiągnąć natychmiastowy efekt opalenizny, zawsze wybieram samoopalacze z https://tanexpert24.pl/pl/. Ich szybka dostawa i skuteczne produkty pozwalają mi cieszyć się piękną opalenizną bez czekania na lato.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.