kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #71  
Stary 07-07-2022, 13:30
GabrielSowinski GabrielSowinski is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2022
Posty: 5
Domyślnie

Postaram się go wykorzystać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #72  
Stary 12-07-2022, 14:37
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 176
Domyślnie

Wiecie co, jeżeli macie problem ze skórą, to warto byłoby zacząć stosować jakiś naturalne kosmetyki. Zainwestujcie również w porządne balsamy takie jak na przykład Masło shea, które z pewnością dobrze wpłynie na stan w waszej skóry. Na stronie sklepu madamnatura.pl można znaleźć tego typu produkty w całkiem dobrych cenach, więc jeżeli jesteście czymś takim zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #73  
Stary 12-07-2022, 22:16
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

Witam,chciałabym zainwestować w przebadania się. Myślę o zrobieniu morfologii i badań na tarczycę. Co sądzicie o tym https://testujemy.org ? Będę wdzięczna za wasze opinie, ponieważ bardzo zależy mi na tym,by zainwestować w siebie i swoje zdrowie. Zapraszam do komentowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #74  
Stary 12-07-2022, 22:58
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 491
Domyślnie

Może dermatolog pomoże?

___
https://www.galter.com.pl/nasza-oferta/meble-metalowe/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #75  
Stary 14-07-2022, 23:17
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Faktycznie wizyta u dermatologa byłaby wskazana. Ale także dobór odpowiednich kosmetyków jest ważny. Zerknijcie na https://thesilencio.com/sklep/brands...barbara-sturm/ - przeznaczone są one do pielęgnacji skóry problematycznej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #76  
Stary 15-07-2022, 08:57
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Ja korzystam z usług aptek DOZ jeśli chodzi o leki i kosmetyki robione. Mój dermatolog bardzo często wypisuje mi takie recepty więc jestem zadowolona, że mogę je u nich zrealizować. Generalnie polecam zainteresować się takimi produktami, które będą odpowiednio dopasowane do Waszej skóry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #77  
Stary 20-10-2022, 12:07
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

jeśli szukacie czegoś co działa ujędrniająco i napinająca a do tego przeciwzmarszczkowo to polecam tą nową serię z Eveline - Gold&Retinol. polecam szczególnie ten krem/serum pod oczy - nie ma nic lepszego na cienie czy kurze łapki.

Odpowiedź z Cytowaniem
  #78  
Stary 29-10-2022, 11:21
wociks wociks is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 456
Domyślnie

Dbanie o ciało jest dla mnie ważne, uwielbiam piękny i promienisty wygląd skóry, dlatego jest mi smutno kiedy nadchodzi jesień i znika powoli opalenizna. Zawsze w okresie jesień/zima używam produktu Melanotan, który fantastycznie ukazuje piękny i równomierny kolor opalenizny, skóra wygląda ładnie i promiennie. Warto poczytać o nim na stronie https://melanotan.biz/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #79  
Stary 06-11-2022, 19:50
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 992
Domyślnie

Problemy skórne mogą mieć bardzo różne podłoże, mogą to być między innymi alergie a nawet choroby przewlekłe więc jeżeli borykacie się już od dłuższego czasu z problemami skórnymi to mim zdaniem warto udać się do lekarz. Możecie także dla poszerzenia własnej wiedzy poczytać tego bloga https://www.febumed.com.pl/Luszczyca...507535935.html gdzie znajdziecie wiele cennych informacji na tematy związane z chorobami skóry
Odpowiedź z Cytowaniem
  #80  
Stary 14-11-2022, 12:12
blondyn Mężczyzna blondyn is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 231
Domyślnie

Na dolegliwości cery problematycznej składa się wiele różnych, często trudnych do opanowania przypadłości takich jak trądzik młodzieńczy, różowaty, trądzik wieku dojrzałego, przebarwienia czy cera naczynkowa. Znalezienie w drogeriach dobrych kosmetyków, które pomogą w walce z tymi dolegliwościami graniczy z cudem więc trzeba kierować się przy ich wyborze rekomendacjami specjalistów. Profesjonalne salony kosmetyczne korzystają z kosmetyków firmy Nanili.pl, które właśnie po to powstały by skutecznie wspomagać osoby z cerą problematyczną. Weźcie to pod uwagę przy zakupie kolejnego kosmetyku, który będzie jedynie ozdobą na Waszej półce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.