kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > OGŁOSZENIA > Kupię, sprzedam, zamienię
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 04-09-2020, 12:19
widiart Mężczyzna widiart is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Miasto: Sierpc
Posty: 1
Domyślnie Tworzenie stron internetowych
Lokalizacja: Cała Polska   Rodzaj ogłoszenia: sprzedam   

Widi Art to ogólnopolska firma która od wielu lat zajmuje się głównie projektowaniem profesjonalnych stron internetowych. Dajemy pełne wsparcie na każdym etapie projektu oraz kompleksowe podejście. Nasze strony są w pełni responsywne i zoptymalizowana pod SEO. Tworzymy strony z pasją i zaangażowaniem. Naszym celem jest zadowolenie klienta i długa współpraca. Oferujemy krótki termin realizacji. Na wykonane zlecenia wystawiamy fakturę VAT. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami to sprawdź naszą stronę internetową Widiart.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-10-2020, 15:27
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ja zanim jeszcze porządnie rozkręciłam swój biznes wiedziałam, że potrzebuje profesjonalnej strony www. Zdecydowałam się na ofertę tej firmy: https://www.dejvsoft.pl/oferta/strony-internetowe/ Przygotowali oni dla mnie specjalny projekt od podstaw w oparciu o ich własny system CMS. Ten aspekt zdecydowanie wyróżnia ich na tle konkurencji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-07-2022, 17:33
rozalka99 rozalka99 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 256
Domyślnie

Na pewno strony internetowe muszą być profesjonalne, bo to też reklama biznesu, dlatego tworzenie ich najlepiej powierzyć specjalistom. Tym zajmuje się firma Internetowe strony www. Mają dokładnie opisane pakiety, a jest naprawdę dużo, żeby każdy klient był usatysfakcjonowany. Przy okazji poznacie też ceny stron www Łódź , bo to podają na początku, żeby później nie było zaskoczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-07-2022, 16:40
dariawaria dariawaria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 569
Domyślnie

a jak się mają do tego hasła reklamowe? Czy na przykład jeśli dana firma wymyśliła specjalny slogan powinien on być umieszczony również na stronie internetowej czy w social mediach?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 31-08-2022, 15:52
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 483
Domyślnie

Marzysz w końcu o nowoczesnej stronie internetowej, która będzie robiła wrażenie, jeśli tylko się na nią wejdźcie? A może po prostu chcecie w fajny sposób przedstawić swoje usługi, ale nie wiecie jak? Żadne problem! Stworzenie profesjonalnej strony internetowej dla kogoś, kto się na tym zna to żadne problem. Firma https://manley.pl/strony-internetowe ma fajną ofertę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-03-2024, 16:19
vonrueden.leif's Avatar
vonrueden.leif vonrueden.leif is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2024
Miasto: Nysa
Posty: 1
Domyślnie

Nie wiem, czy wiecie, ale istnieją pewne niezbędne elementy, które powinna zawierać każda strona internetowa, aby była kompletna i użyteczna dla użytkowników. Chodzi tutaj m.in. o intuicyjną nawigację umożliwiającą użytkownikom łatwe poruszanie się po stronie. Co byście jeszcze dodali do tej listy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-04-2024, 10:32
amir66's Avatar
amir66 amir66 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2024
Posty: 4
Domyślnie

W dzisiejszych czasach obecność firm w internecie jest nieodzowna. Strona internetowa to wizytówka przedsiębiorstwa, która powinna przyciągnąć nowych klientów, budować zaufanie i umożliwiać komunikację z obecnymi klientami. Stworzenie strony internetowej można zlecić specjaliście lub zbudować ją samodzielnie. Warto wiedzieć, jak to zrobić. Sprawdź - https://katowice24.info/jak-stworzyc...ne-internetowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary Wczoraj, 09:30
nowa.kamila nowa.kamila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 1 549
Domyślnie

Stronę internetową na miarę Waszych oczekiwań stworzą dla Was https://blackdale.eu/tworzenie-stron-internetowych Dzięki stronie internetowej klient ma możliwość zapoznania się z Twoją ofertą online, co może odpowiedzieć na większość jego pytań i skrócić czas potrzebny na sfinalizowanie zamówienia. W dzisiejszych czasach klienci wolą skorzystać z urządzenia mobilnego by znaleźć potrzebne informacje i wykonać telefon lub wysłać wiadomość, gdy są już konkretnie zainteresowani usługami lub produktami firmy. Ta firma projektuje i tworzy strony internetowe zarówno dla firm z sektora prywatnego jak i organizacji non-profit oraz publicznych. Zwracają uwagę przede wszystkim na użyteczność zastosowanych rozwiązań, estetykę projektu oraz przyjazność dla klientów. Jestem pewna że stworzona przez nich strona na pewno Cie zachwyci. Koniecznie do nich zajrzyj.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.