kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-03-2021, 12:19
smordka smordka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 355
Domyślnie miesiączka

Podajcie sprawdzone sposoby na bóle menstruacyjne. Mogą być leki albo metody naturalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 11-03-2021, 09:26
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

W moim przypadku też pms był nie do zniesienia. Ratowałam się tabletkami przeciwbólowymi, ale z czasem chciałam przejść na coś bardziej bezpieczniejszego dla mojego organizmu no i zdrowia. Sporo czytałam o antykoncepcji i muszę stwierdzić że nawet sam ginekolog powiedział że to w moim przypadku może być najlepsze rozwiązanie. Obecnie przyjmuję tabletki vines i muszę przyznać, że teraz okres w ogóle nie robi na mnie żadnego wrażenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-03-2021, 19:35
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

kobietka 10, u mnie też tabletki złagodziły wszelkie objawy miesiączki. Czytałam też, że oprócz zapobiegania ciąży zmniejszają ryzyko raka endometrium, jajników, a także zapalenia narządów rodnych. Tylko oczywiście, żeby były dobrze dobrane, lekarz musi zlecić badania. Mną zajmuje się Pan Doktor Piotr Świderczak z https://babkamedica.pl/ i przepisał mi na prawdę idealną antykoncepcję. Czuję się po niej świetnie i nie mam żadnych skutków ubocznych!!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 07-04-2021, 08:43
Adam5888 Mężczyzna Adam5888 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 1
Domyślnie

Skoro masz problemy z miesiączką to musisz udać się do gienkologa. Według mnie warto rzucić okiem na https://innova-med.pl/ W tym centrum medycznym znajdziesz porządnego ginekologa, który ma dosyć szeroką ofertę w zakresie różnych usług ginekologicznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 22-04-2021, 09:16
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

Bolesne miesiączki to między innymi objaw endometriozy a więc nie wolno na pewno bagatelizować takich dolegliwości. Mnie ginekolog od razu skierował na dokładne badania w kierunku endometriozy do szpitala medicover
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 22-04-2021, 11:55
murray.deron's Avatar
murray.deron murray.deron is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Domyślnie

Mnie najczęściej pomagają gorące okłady.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-04-2021, 15:08
paltenwerth's Avatar
paltenwerth paltenwerth is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2021
Posty: 4
Domyślnie

Czy ktoś z Was boryka się z bardzo bolesnymi miesiączkami?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 02-05-2021, 12:23
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Cytat:
Napisał paltenwerth
Czy ktoś z Was boryka się z bardzo bolesnymi miesiączkami?

ja mam ten problem i teraz zapisałam się do takiej warszawskiej kliniki https://gabinetylucka.pl/ , gdzie chciałabym zdiagnozować się pod kątem endometriozy. Koleżanka tu chodzi i jej pomogli więc pójdę też i ja, bo co miesiąc przeżywam prawdziwe katusze... Już żadne środki przeciwbólowe, okłady nie pomagają na ból :/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-05-2021, 16:18
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Tabletki asntykoncepcyjne to najlepszy sposób na bolesne i obfite miesiączki, a przy okazji pewnośc, że nie zajdziesz w ciążę. Po receptę możesz zgłosić się do lekarza zdalnie https://lekarzonline.eu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 04-06-2021, 22:40
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Warto tez zwrócić uwagę na produkty jakie wybieramy bo ich skład ma znaczenia. Ja już od jakiegoś czasu kupuję tampony z Masmi, zapewniają komfort noszenia- są delikatne, nie podrażniają skóry i nie powodują infekcji, a dobrze wchłaniają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.