kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-06-2021, 07:53
edityv edityv is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 6
Domyślnie praca sezonowa w gastronomii

Czy to dobry pomysł na jakieś dorywcze zajęcie?
Wszyscy wiemy, w jakiej sytuacji jest branża. Tylko to wcale nie znaczy, że zaczęli płacić więcej. Fakt, że mam dostać niezbędne wyposażenie to jedna rzecz. Bo sądząc po https://www.berendsen.pl/nasze-rozwi...astronomiczna/ to już norma, a nie że kiedyś trzeba było samodzielnie sobie wszystko zorganizować i wyprać.
Pytanie, co z wynagrodzeniem i samą pracą, a zwłaszcza trzymaniem się uzgodnionych limitów czasu

Ostatnio edytowane przez edityv : 05-07-2021 o 08:16.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-07-2021, 16:09
tictak tictak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 207
Domyślnie

Może to i jest jakieś tam rozwiązanie, lecz teraz tyle się słyszy na temat tego, że coraz częściej jesteśmy wykorzystywani na takich właśnie pracach sezonowych. A młodzi lidzie coraz częściej szukają pracy bardziej wolnej i dlatego też można spotkać takie pojęcie jak freelancer. I tak zaczęłam się zastanawiać nad tym czy freelancer podatki musi jakieś płacić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-07-2021, 12:12
Sara9000's Avatar
Sara9000 Sara9000 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 121
Domyślnie

Taka praca sezonowa to jest coś wspaniałego. Uwielbiam korzystać z takich wspaniałych rzeczy!!!
_________________________
Szybkie pisanie prac magisterskich
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-11-2022, 19:31
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 990
Domyślnie

Praca sezonowa na wakacje jest bardzo popularna szczególnie wśród młodzieży, świeżo upieczonych studentów i starszych licealistów. Jeśli i Ty zastanawiasz się nad taką formą zarobku, zobacz, co warto o niej wiedzieć i na co uważać https://grupaprogres.pl/praca-sezono...arto-wiedziec/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 24-11-2022, 09:34
kazimierka kazimierka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 628
Domyślnie

Udało mi się dostać pracę w Folimpex w zeszłym miesiącu, jak na razie super się zapowiada, oby tak dalej! bardzo sie ciesze. Wiem ze dalej szukają wiec zerknjcie na https://folimpex.com.pl/karierapraca/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-11-2022, 11:26
kelsie38's Avatar
kelsie38 kelsie38 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2022
Posty: 4
Domyślnie

Pracowałam kiedyś, jako kelnerka w nadmorskiej miejscowości
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 29-11-2022, 14:00
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Zamiast chodzić i roznosić swoje CV, to lepiej będzie odezwać się do agencji pracy tymczasowej takiej jak MG Solutions. Oni na pewno bez najmniejszego problemu znajdą dla was pracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-01-2023, 07:51
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 520
Domyślnie

Pracę zawsze można zmienić tym bardziej, jeśli już jesteście w branży od lat i jednocześnie macie szereg umiejętności zdobytych w różnych firmach. Jeśli interesują Cię oferty pracy od zaraz Boguchwała to możecie na przykład sprawdzić portal FachPraca, gdzie w jednym miejscu macie różne oferty z konkretnym branż w jednym miejscu. Mam nadzieję, że wszystko się uda i z nowym rokiem zaczniecie dużo lepszą pracę. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.