kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-08-2021, 20:59
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie wypadające włosy

Jak radzicie sobie z wypadającymi włosami? Ja mam już serdecznie tego dosyć, lecą mi dosłownie garściami i mam tak przerzedzone że normalnie wstyd. A chciałabym w końcu móc nosić włosy rozpuszczone i nie martwić się tym, że zaraz będę miała pełno kłaków na ubraniach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-08-2021, 17:54
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

Wiele kobiet zmaga się z tym problemem, ja także jeszcze do niedawna tak miałam więc cie rozumiem. Mi akurat pomógł balsam na bazie chininy z Klorane https://www.klorane.com/pl-pl/wlosy/chinina-gama/balsam , używam wraz z szamponem z tej serii. Jestem zadowolona, włosy już tak nie wypadają, ładnie się rozczesuję i układają, wyglądają na mocne i zdrowe. Ogromnym plusem tych kosmetyków jest to , że są na bazie wyciągów roślinnych i ekologiczne. Ja na to zawsze patrzę, dlatego jak już to tylko w aptece kupuje kosmetyki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-08-2021, 00:01
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Ale to zależy przede wszystkim od tego, na co jesteście sobie w stanie pozwolić. Może fajnym wyborem byłaby dla Was kuracja Brazilian VeganTanino przeprowadzona u fryzjera? Słyszałam, że to bardzo ciekawa opcja, więc warto byłoby się nią na pewno zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-08-2021, 20:27
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

No tak ale przeciez wlosy same sie nie naprawia... Moim zdaniem dobrym pomyslem mogloby byc zastosowanie specjalnych preparatow jak na ampulki Resistance Lotus. One fajnie dzialaja wlasnie na zniszczone wlosy ktore potrzebuja odbudowy i co najlepsze to mozna zrobic taki zabieg u siebie w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 06-10-2022, 13:28
KarolaaW KarolaaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 897
Domyślnie

Koloryzacja ma bardzo negatywny wpływ na włosy i często powoduje ich nadmierne wypadanie. Dlatego jak chcesz wybrać porządną perukę to polecam zerknąć na https://perukisklep.pl/peruki-radom/ z szerokim wyborem, przystępnymi cenami i różnorodnością opcji zarówno jeśli chodzi o wersje z włosów naturalnych oraz syntetycznych. No i też obsługa na pewno pomoże w jej wyborze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 11-10-2022, 13:33
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Mam cienkie włosy, które szybko się przetłuszczają. Chciałabym o nie zadbać, jakoś je wzmocnić i zamówiłam na https://allegro.pl/oferta/reig-jofre...ek-12204086490 kilka opakowań suplementu Complidermol 5α . Planuję dokupić jeszcze szampon. Jestem ostrożna jeśli chodzi o stosowanie witamin i suplementów, ale ten ma tak rewelacyjne opinie, że się skusiłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-10-2022, 14:52
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 027
Domyślnie

Z jakich kosmetyków korzystacie w przypadku Waszych włosów?

lek na potencję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-10-2022, 19:52
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 419
Domyślnie

Jesli chodzi o wypadające włosy, to da sie z tym poradzic, tylko musimy znac przyczynę. Ja robilam wszystkie badania, wyniki wyszły okej, czyli ewidentnie złą pielegnacje mialam... zaczelam bardziej swiadomie ogarniac,stosowac suplementy i roznica kolosalna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-10-2022, 21:59
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

a swiadomie to, znaczy jak??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 25-10-2022, 19:44
marlena90 marlena90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 419
Domyślnie

Nooo przede wszystkim musisz wiedziec jaki masz rodzaj włosów, wtedy mozesz sobie dobierac odpowiednio kosmetyki https://eksperciwlosow.pl/pages/test-wlosow-start tutaj mozesz zrobic bezplatnie test jak cos, na pewno to pomoze w doborze odpowiednich srodków do pielegnacji.Jesli o mnie chodzi, to ja stosuje od nich taki zestawik tonik i szampon Haircell Therapy, widze roznice wlosy juz tak nie wypadają

Ostatnio edytowane przez marlena90 : 29-10-2022 o 20:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.