kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 27-05-2023, 13:00
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 768
Domyślnie Fotelik dziecięcy

Podczas poszukiwania idealnego wózka i innych akcesoriów dla mojego przyszłego maluszka, natknąłem się na ofertę marki Cybex dostępną na Kinderprams https://kinderprams.pl/pl/producers/...591460483.html . Wydają się mieć szeroki wybór produktów Cybex, włączając w to wózki, foteliki samochodowe, nosidełka i wiele innych. Cybex to marka, którą często widuję polecana za jej innowacyjność i jakość, ale chciałbym dowiedzieć się więcej o doświadczeniach innych rodziców. Czy ktoś z Was korzystał z produktów Cybex dostępnych na Kinderprams?
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-05-2023, 11:06
annaszczesna84 annaszczesna84 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 56
Domyślnie

Cybex wcale nie ma takich najlepszych fotelików
Polecam zerknąć na inne marki np. Axkid
po pierwsze, tyłem do kierunku jazdy jak najdłużej!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 31-05-2023, 20:45
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 282
Domyślnie

W pierwszych latach najlepiej tyłem do kierunku jazdy. Jak dziecko starsze to wówczas można korzystać z alternatyw jak Smart Kid Belt, które przeznaczone jest dla starszych dzieci. Jest to pas z dwoma klarami, które wpina się do pasa bezpieczeństwa by dopasować je do wymiarów dziecka. Urządzenie to posiada atesty i homologacje, a dodatkowo jest bardzo lekkie więc jadąc na wakacje można je schować do bagażu bo przyda się w taksówce czy busie z których częściej się korzysta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-06-2023, 01:19
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Jeśli chodzi o dobry zamiennik fotelików to polecam pasy smart kid belt, sam korzystam i naprawdę polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-06-2023, 20:41
Truskawa Truskawa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 282
Domyślnie

Dla tych co się do Smart Kid Belt nie przekonali bądź co gorsza natrafili na nierzetelne testy wykonane z ich zastosowaniem polecam artykuł jaki jest na BRD24, który wszystko wyjaśnia. Sama byłam zaskoczona jakie manipulacje mają miejsce w tej branży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-07-2023, 15:48
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Według mnie naprawdę świetnie sprawdzają się jako zamiennik fotelika pasy smart kid belt, sam z nich korzystam i naprawdę sprawdzają się rewelacyjnie )
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-07-2023, 21:44
Irka Irka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 25
Domyślnie

Cytat:
Napisał Truskawa
Dla tych co się do Smart Kid Belt nie przekonali bądź co gorsza natrafili na nierzetelne testy wykonane z ich zastosowaniem polecam artykuł jaki jest na BRD24, który wszystko wyjaśnia. Sama byłam zaskoczona jakie manipulacje mają miejsce w tej branży.

Nie tylko na BRD24 można natknąć się na temat nieuczciwych zagrań konkurencji. Inny, który też to opisuje znalazłam w https://www.auto-swiat.pl/porady/eks...rencji/hs2jrjm. Polecam lekturę gdyż warto wiedzieć jak jesteśmy manipulowani jako konsumenci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-08-2023, 23:30
Boguta Lepa Boguta Lepa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 524
Domyślnie

Sam korzystam z pasów i jestem bardzo zadowolony, spoko cena i dobra jakość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 02-08-2023, 09:52
Afrodyta5435's Avatar
Afrodyta5435 Afrodyta5435 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 724
Domyślnie

Dobry fotelik dziecięcy musi kosztować. To może być naprawdę doskonała wręcz sprawa. Ja takie rzeczy wręcz uwielbiam. To jest opcja doskonała, jak dla mnie!!!
____________
pracemagisterskiepoznan.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-09-2023, 01:06
Leona Kanc Leona Kanc is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 283
Domyślnie

Jak dla mnie spoko zamiast fotelika sprawdzaja sie pasy smart kid belt, sam z nich korzystam jakis czas i naprawde polecam, swietna jakosc i bezpieczenstwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.