kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 16-07-2019, 12:52
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Poszukaj sobie informacji o Angielskiej Wiosce. To taka w sumie nie szkoła, ale bardzo szybko można nauczyć się języka na ich spotkaniach. U mnie wszystko poszło gładko i już od pierwszych godzin zaczęłam przełamywać barierę językową
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 18-07-2019, 12:03
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Nie wiem czy spotkaliście się czy słyszeliście o Edu Bears http://edubears.pl/ , dzięki którym dzieci w bardzo ciekawy sposób uczą się języka. Program jest przygotowany dla dwóch grup wiekowych. Zajęcia są bardzo ambitne i tak przygotowane, że mimo ambitnego programu, dzieci chętnie się uczą i przyswajają materiał. W wielu szkołach w Polsce można znaleźć akredytowane centrum tych metod.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 20-07-2019, 13:31
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Ja starszego syna zapisałam teraz na okres wakacyjny do tutlo. Kurs ma online więc nie muszę go nigdzie dowozić a ma szansę poćwiczyć rozmowę i podreperować trochę język przed powrotem do szkoły
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 14-08-2019, 19:06
kaskagrudzienkucinska kaskagrudzienkucinska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 9
Domyślnie

Tez slyszalam o Angielskiej Wiosce, podobno maja wyjazdy takie rodzinne ze nie dość ze można spedzic czas z dzieckiem to jeszcze podszkolić angielski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 21-08-2019, 12:47
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

janczarka i figa moja córka też będziecie chodzić do Te Vizji od wrzesnia nie powiem, że wybór odpowiedniej szkoły był prosty ale jak zobaczyłam jak to tu wygląda na dniu otwartym to już nie miałam wątpliwości wyprawka już gotowa, teraz cierpliwie czekamy na pierwszy dzwonek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 21-08-2019, 15:37
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Cytat:
Napisał AndziaL
Ja starszego syna zapisałam teraz na okres wakacyjny do tutlo. Kurs ma online więc nie muszę go nigdzie dowozić a ma szansę poćwiczyć rozmowę i podreperować trochę język przed powrotem do szkoły

Co do tutlo to ja sama się własnie z nimi uczę Lekcje przyjemne i szybkie więc nie można się nudzić. Mają tez fajne podejście do uczniów więc jeśli chodzi o dzieci to jak najbardziej spoko opcja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 23-08-2019, 10:52
madusia madusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 23
Domyślnie

Ja ze swojej strony muszę powiedzieć, że nauka języka angielskiego od najmłodszych lat jest bardzo ważna. Dziecko wtedy chłonie wszystko! Ja zapisałam moją Alę do szkoły językowej już w tamtym roku, a skończyła wtedy dopiero 4 latka. Trzeba tylko znaleźć dobrą szkołę. Dodatkowo książeczki do nauki języka tez pomagają w utrwalaniu języka. Znalazłam też ciekawe aplikacje i programy na stronie http://poangielsku.com.pl/aplikacje-...-angielskiego/ zaciakwiła mnie Memrise ale nie wiem która bardziej dla dziecka będzie dobra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 29-09-2019, 21:48
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

ja bym chętnie wysłała swoje dzieciaki na jakiś obóz językowy... dużo się nauczą a na pewno przestaną bać odezwać przy obcokrajowcach, nie mówiąc o nauczycielach w szkole
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 01-10-2019, 12:15
lisek lisek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 185
Domyślnie

ja polecam wysłać dzieciaki np. , w ferie zimowe do wioski z Angloville, super fajna nauka przez rozmowy, zabawy,bez książek i zezytów ( moja córa latem była), native speaker mają swietne podejście do dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 04-10-2019, 16:50
sporer.hosea's Avatar
sporer.hosea sporer.hosea is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 1
Domyślnie

W dzisiejszych czasach bez języka ani rusz. Warto dziecko zapisać już do przedszkola gdzie prowadzona jest nauka języka. Polecam prywatną placówkę.



przedszkole niepubliczne warszawa

Ostatnio edytowane przez sporer.hosea : 07-10-2019 o 13:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:37.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.