kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 28-07-2019, 12:13
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Cytat:
Napisał Alińcia
racja, z dziećmi na początku zawsze trochę problem, ale myślę, że na przykład jak dzieci już są większe to można je też zabrać na taki obóz językowy
I tak jak pisałam wcześniej, Angloville pasuje tutaj idealnie teraz są wakacje to chyba najlepszy czas, żeby dać zajęcie dziecku. A tu pozna kogoś nowego, nauczy się czegoś i pobawi jednocześnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 28-07-2019, 21:27
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Jeśli chodzi o język angielski, to na pewno kurs jest najlepszą opcją, aby nauczyć się czegoś więcej. Moja znajoma jest po kursie w szkole https://lincoln.edu.pl/warszawa/jezy...-dla-mlodziezy i bardzo sobie chwali, z tego co mi wiadomo. Potrzebowała troszkę się podszkolić, ponieważ zaczęła pracę w Anglii, a tam jeszcze lepiej popracowała nad językiem i teraz mówi perfekcyjnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 01-08-2019, 06:52
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Moim zdaniem najlepsze oferty mają szkoły językowe. Ja np niedawno trafiłam na angielski lublin - https://www.columbus.lublin.pl/ i chyba zapiszę się tam na kurs. Od dawna myślę o nauce angielskiego. Znajomosć tego języka otworzy przede mną wiele możliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 06-08-2019, 18:37
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

U mnie fajnie sprawdziła się nauka online. Zapisałam się na kurs do tutlo. Sama ustalam sobie godziny nauki i co ważniejsze nigdzie nie muszę dojeżdżać na lekcje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 22-08-2019, 21:33
Alińcia Alińcia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 39
Domyślnie

Cytat:
Napisał malamarry
Niestety nie wszystkich stać na taki wyjazd, żeby się nauczyć a po drugie, jak mam zostawić dwoje dzieci na taki czas?


Można je zabrać ze sobą. Angloville chociażby ma również obozy dla dzieci od 7 lat! dla nich może być to nawet większa frajda niż zwykła kolonia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 23-08-2019, 14:09
KonradSkal Mężczyzna KonradSkal is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 147
Domyślnie

Ja zazwyczaj stawiam na różnego rodzaju kursy. Urodziłem sie i wychowany zostałem w Anglii, i Polskiego uczyłem sie jak miałem 15 lat dopiero. Ostatnio też uczeszczałem na polish courses Wroclaw i zdecydowanie poczyniłem postępy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 26-08-2019, 10:58
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Warto wybrać się na kurs do szkoły językowej. Na przykład do szkoły językowej Columbus, która znajduje się w Lublinie. Tu poczytacie o zapisach do niej: https://www.columbus.lublin.pl/zapisy2.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 03-09-2019, 14:30
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Ja zdecydowałam się na kurs online w tutlo. Dziećmi nie muszę się martwić bo uczę się z domu w dogodnym dla mnie czasie a, że nauka jest indywidualna daje super efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 05-09-2019, 15:34
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Ostatnio natknęłam się na tanią księgarnię internetową: https://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/...ka-antosiewicz. Przeglądałam co mają w ofercie i jest bardzo dużo książek dla dzieci, dorosłych,różne. Sama się zastanawiam by kupić sobie książkę. Jak dla mnie naprawdę mega opcja. Polecam każdemu sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 18-09-2019, 20:48
malamarry malamarry is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 42
Domyślnie

Na każdego działa inna metoda. Mi w nauce słówek pomagały własnoręcznie robione fiszki, jednak jeśli chodziło o złapanie wprawy i śmiałości do operowania językiem, potrzebowałam pomocy. Dlatego zdecydowałam się na kurs w tutlo, gdzie mam styczność z native speakerami z różnych zakątków świata. Swoją drogą to fajna sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.