kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 04-10-2015, 10:45
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

To zależy komu robimy prezent. Ja szykuję wyjazd dla mamy i taty do Krakowa. Zbliża się ich rocznica, a tam się poznali. Myślę, że to będzie miły powrót do wspomnień. Polecę im też restaurację Mekong, w tórej niedawno byłam. Mają świetne desery, a moja mama to łasuch.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 16-10-2015, 21:02
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 623
Domyślnie

Prezenty kupuje w sieci zazwyczaj. Mam własny biznes i chcę go rozwijać współpracując z tą firmą importującą towary z Chin http://izch.pl/ Wiem że oni mają swoja platforme dla klientów indywidualnych i tam możesz coś fajnego kupic bo wybór jest bardzo duzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 26-10-2015, 08:36
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja tez zazwyczaj kupuję przez internet. Ostatnio zamówiłam bilety dla mamy na koncert jej ulubionego artysty Teraz czaję się na http://taakiprezent.pl/pl/k/Loty-balonem - mój tata fascynuje się balonami. Myślę, ze lot byłby dla niego mega niespodzianką
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 29-10-2015, 21:25
mary1988 mary1988 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 4
Domyślnie

Wiesz, jeśli nie masz pomysłu na prezent to najlepszym rozwiązaniem będzie zakup vouchera Wyjątkowego Prezentu. Tam można znaleźć mnóstwo inspiracji prezentowych dla każdej osoby i na każdą okazje, ja wole dostać coś co zostanie mi w pamięci a nie odstawie na półkę .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 02-11-2015, 14:06
paula89 paula89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 3
Domyślnie Biżuteria z grawerem

Hej. Ja ostatnio dałam swojej siostrze bransoletkę z grawerem, a osobno od każdego z rodziny dostała jednego charms'a. Fajnie to wygląda i ma kilka prezentów w formie jednego. Pamięta od kogo jest który i jak się z kimś pokłóci, to zdejmuje :P Polecam Ci ten sklep http://www.murrano.pl/, ja tu kupiłam i jestem zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 29-11-2015, 18:18
elle elle is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 6
Domyślnie

Myślę, że Twojej siostrze należy się chwila spokoju. Może zastanów się nad voucherem wyjątkowego prezentu, wiesz oni mają naprawdę super vouchery na masaże. Ostatnio kupiłam coś takiego mamie, była baaardzo zrelaksowana
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 01-12-2015, 22:21
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Jeśli chodzi o dorosłych to nie ma problemu, bo alkohol albo słodycze zawsze się sprawdzają. U dzieci zaś coś do szkoły albo zabawki, a dla najmniejszych ubranka. Coś jak na stronie http://www.kapisklep.pl/ i sprawa załatwiona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 02-12-2015, 10:08
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Słodycze? Słodycze moim zdaniem mogą być jedynie dodatkiem i powinno być zaledwie tylko kilka. Ja swoim dzieciom i dzieciom rodziny zawsze kupuje ubrania, bo jest to prezent praktyczny i dzieci nigdy nie mają zbyt wiele ubrań. Zawsze też kupuje prezenty na promocjach, bo nie lubię przepłacać i jeśli mam tylko możliwość kupienia czegoś taniej, to zawsze kupuje, bo dzięki temu mogę kupić więcej rzeczy. W tym roku udało mi się otrzymać rabat ze strony www.kodyrabatowe.gg.pl . Są to specjalne kody rabatowe od gg do bardzo wielu sklepów. Ja akurat skorzystałam z kodu rabatowego do sklepu smyk, ale są także kody rabatowe do innych sklepów. Polecam kupowanie praktycznych prezentów, a nie słodyczy, które dziecko bardzo szybko zje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 12-12-2015, 17:53
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Ja dla dzieciaków mam już prezenty kupione. Dla taty też Został mi jeszcze mąż, mama, dziadkowie i rodzeństwo. Z nimi zawsze mam najwiekszy problem. Jutro będę szukać inspiracji na http://blog.yosh.pl/2015/11/25/preze...portfelu-masz/ Z tego co widziałam mają sporo propozycji prezentów w róznych przedziałach cenowych. Może uda mi sie coś znaleźć i zamówić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 12-12-2015, 22:03
kobitka11 kobitka11 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 1
Domyślnie

niech ktoś mnie poratuje wplątałam się w prezent dla córki mojej siostry w taki który teraz nawet nei moge znaleźć a obiecałam jej kupić a dokładnie książkę akademia wampirów najgorsze że jest ich aż 6;/
a nie ma ich niegdzie jest tylko jedna częśc 5 ;/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:06.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.