kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 21-02-2023, 19:20
Kamil92 Kamil92 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 69
Domyślnie

Nie wiem jak wy ale z roletami dużo bezpieczniej się czuje. Też tak macie? W ogóle to fajne zestawienie porządnych firm z roletami zrobiliście tutaj. Dorzucę swoją bo jestem bardzo zadowolony - http://detalis.eu/ także jakbyście szukali fajnych rolet w fajnej cenie to u nich na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 23-02-2023, 09:25
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

Dużo tu informacji o klasycznych roletach - a co uważacie o roletach zewnętrznych i antywłamaniowych, takich jak na przykład te https://7tradehouse.pl/rolety_alumin...ntywlamaniowe/ ? Jak dla mnie to świetne rozwiązanie dla osób mieszkających w domkach lub na najniższych piętrach. Z takim zabezpieczeniem na pewno można czuć się bezpiecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 01-03-2023, 11:13
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Przecież jeśli chodzi o aranżację mieszkania, to zawsze warto stawiać na jak najlepsze rozwiązania w zakresie stylizacji wnętrz. Zastanawiam się, na jakie rolety postawić. Na stronie https://clicky.pl/ są różne rodzaje i ciekawi mnie, co mogłoby mieć tutaj największy sens. Jak myślicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 03-04-2023, 10:38
dertom122 dertom122 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 3 538
Domyślnie

Słyszałam, ze dosyć dobre są też plisy okienne Nafi. Ogólnie też z tego co widziałam to oferta jest świetna, dodatkowo wyróżniają się one wysoką jakością i bardzo ładnym wyglądem

Ostatnio edytowane przez dertom122 : 04-04-2023 o 12:37.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 06-04-2023, 12:26
armstrong.winnifred's Avatar
armstrong.winnifred armstrong.winnifred is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2023
Posty: 4
Domyślnie

Szkoda, że rolety drewniane są tak drogie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-04-2023, 16:28
maro Mężczyzna maro is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2023
Posty: 7
Domyślnie

Jeżeli interesują was rolety zewnętrze i mieszkacie w Lublinie to zapoznajcie się z ofertą w OknaLublin. Duża wiedza i naprawdę fachowa obsługa i serwis.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 26-04-2023, 13:04
motyleczek motyleczek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 100
Domyślnie

To prawda, ostatnio informowałam się o kosztach związanych z roletami drewnianymi z https://roletypolska.pl/ i chociaż rzeczywiście są one droższe od zwykłych rolet, to planuję sobie na nie odłożyć pieniądze. Widziałam jak się prezentują i stwierdzam, że są warte ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 28-07-2023, 06:37
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 665
Domyślnie

Bardzo dobre rolety posiada w ofercie również firma Roltex z Wrocławia. Jeżeli szukacie czegoś wysokiej jakości i w dobrej cenie to polecam sprawdzić samemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 29-07-2023, 10:08
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Myślę właśnie nad nowymi roletami, bo stare już nie wyglądają najlepiej, a przydałoby się w pomieszczeniach coś nowoczesnego. Może macie jakieś fajne pomysły? Sprawdzałam ofertę rolety słupsk i wstępnie spodobały mi się rolety dzień/noc. Jednak z czasem myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie inwestycja w rolety zewnętrze. Sprawdzają się jako ochrona domu i ochrona przed słońcem. Można z nich korzystać na różne sposoby, a nowoczesne wersje są sterowane nawet telefonem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 29-08-2023, 07:24
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 333
Domyślnie

W okresie letnim posiadanie rolet się szczególnie przydaje, dlatego w nie zainwestowałam po wprowadzeniu się do nowego mieszkania. Oczywiście szukałam ich w swoim rejonie, bo takie zakupy raczej trzeba zrobić stacjonarnie i odwiedziłam kilka salonów. Finalnie zamówiłam rolety z efektem plisy w salonie Agata Rolety i spełniają swoją funkcję. Prosty montaż, a niebanalny design podkreśla wnętrze. Jakbym mieszkała w domu, to rolety zewnętrzne na pewno bym też kupiła.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.