kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-12-2022, 12:47
jadzia91 jadzia91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 204
Domyślnie Prąd

Na rachunki za prąd składa się kilka czynników np. opłata mocowa, typ taryfy, opłata dystrybucyjna, opłata OZE, przejściowa czy abonamentowa. Sporo tego, prawda? Sama nie byłam tego świadoma dopóki koleżanka nie podesłała mi ciekawego artykuły w tym temacie. Na stronie https://www.srodowisko.pl/wiadomosci...z--217992-10#_ dowiecie się za co konkretnie płacimy i co można zrobić, aby rachunki były niższe. To bardzo ważne w planowaniu swojego budżetu i szukaniu oszczędności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-12-2022, 14:30
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 354
Domyślnie

A skoro już o tym mowa, to jacy są Waszym zdaniem najlepsi obecnie dostawcy energii na rynku? Których dostawców moglibyście polecić z czystym sumieniem? A których niekoniecznie? Ja sporo dobrego słyszałam o firmie Veolia, może ktoś z Was miał z nią do czynienia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 20-04-2023, 13:44
turina turina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 939
Domyślnie

Jeśli chcecie sprawdzić, czy nie marnujecie prądu warto wykonać audyt energetyczny interesowaliście się*kiedyś takim czymś? warto!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-02-2024, 21:17
hendyman hendyman is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 275
Domyślnie

Jakie macie porady dla przyszłego właściciela mieszkania jeśli chodzi o tańszy prąd? Zbieram właśnie informacje, więc bardzo chętnie zapoznam się z wszystkimi podpowiedziami. Jakiś czas temu na stronie: https://www.enea.pl/pl/dladomu/ofert...inowe_dla_domu znalazłem informację o strefach godzinowych dla domu. Podrzucam, bo może będzie to przydatne też dla kogoś z Was.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.