kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 22-10-2021, 11:21
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Myślę, że powinnaś zastosować nutrikosmetyki, a dokładnie Beautyllagen. Tutaj - https://pharmaverum.pl/produkt/beautyllagen-60/ jest szczegółowy opis tego preparatu. Najważniejsze to to że zawiera naturalny kolagen, który poprawia kondycje skóry a także włosów i paznokci. Do tego w składzie znajdują się także związki siarki i biotyna (bardzo ważny dla zdrowia włosów). Raz dziennie wypija się saszetkę proszku rozpuszczoną w wodzie, dzięki czemu odżywia się skórę i włosy od środka i daje to najlepszy efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 26-10-2021, 13:29
TheFan TheFan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 21
Domyślnie

Idź do endokrynologa i trychologa, jak wszystko bedzie w normie to zmien diete i środki do pielegnacji skóry głowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 28-10-2021, 01:26
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

Stosowałam kilka produktów na wypadanie włosów, ale okazuje się, że najbardziej skuteczny był płyn Neoptide stosowany równocześnie z szamponem Anaphase+ (oba marki Ducray). Zawdzięczam tym produktom to, że włosy na nowo zostały wzmocnione i zyskały na objętości. Szampon stosuję do tej pory.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 18-12-2022, 20:00
Anka21 Anka21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 314
Domyślnie

Przyczyn może być wiele, dlatego też zawsze można wybrać się do lekarza i zrobić odpowiednie badania, na bazie których będzie można stwierdzić, gdzie jest problem. Na stronie https://artasklinika.pl/przeszczep-brody/ czytałam nawet o przeszczepie brody. Totalnie nie spodziewałam się, że są takie usługi w Polsce. Co myślicie na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 21-12-2022, 13:26
Ewelaa213 Ewelaa213 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 71
Domyślnie

Czasem wystarczy zmiana Szampon do włosów Ja właśnie z polecenia koleżanki zamówiłam szampon do zniszczonych włosów z tej strony i jak dla mnie nie ma lepszej opcji. Moje włosy teraz sa mocne i lśniące zupełnie jak byłam mała. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 27-12-2022, 10:13
Rodzynka Rodzynka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 127
Domyślnie

Jeśli macie tego typu problemy, to zawsze warto to skonsultować ze specjalistą - trychologiem. Ja mogę polecić https://perfectlook.clinic jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 08-01-2023, 21:32
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Moim zdaniem konieczna będzie wizyta u trychologa. Jest to specjalisty, który zajmuje się takimi problemami, więc pomoże nam w znalezieniu przyczyny i w szukaniu sposobów na szybszy porost włosów. Zerknij na tą ofertę https://trychologkielce.pl/ . Myślę, że będzie to odpowiednie miejsce dla Ciebie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 11-01-2023, 06:53
Karol22A Mężczyzna Karol22A is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 1
Domyślnie

Aby zminimalizować nadmierne wypadanie włosów, należy zadbać o dietę bogatą w witaminy i minerały ważne dla zdrowia włosów oraz zminimalizować stres i zadbać o sen.

Ostatnio edytowane przez Karol22A : 31-01-2023 o 14:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 18-01-2023, 09:50
mariolakk1 mariolakk1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2023
Posty: 11
Domyślnie

W przypadku wypadających włosów możesz stosować olejek rycynowy na włosy. Tutaj znajdziesz opis jego właściwości i sposób jego wykonania w domu. Mi zdarza się stosować go od czasu do czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 18-01-2023, 10:17
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Jakich kosmetyków używacie do pielęgnacji włosów ? Zależy mi na ty, aby wyprowadzić moje włosy, aby były gładkie i lśniące. Jak na razie są w złej kondycji, a używam kosmetyków z drogerii. Znalazłam ciekawy sklep z profesjonalnymi kosmetykami https://hair-shop.pl/ i zastanawiam się co kupić. Znajoma powiedziała mi, że warto wybrać szampon odpowiedni do porowatości włosa, ja natomiast się na tym nie znam .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.