kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 24-07-2017, 20:57
dana78 dana78 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 74
Domyślnie Jak mieć zdrowe włosy

W jaki sposób zadbać o włosy aby mieć piękne i zdrowe? Macie jakieś sprawdzone na to metody? Ja radzić sobie z włosami długimi a krótkimi?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 25-07-2017, 10:58
brut brut is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 4
Domyślnie

przede wszystkim należy je regularnie myć dobrymi szamponami i do tego używać jakiś naturalnych odżywek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 25-07-2017, 15:34
fiona45 fiona45 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 234
Domyślnie

To prawda na pewno dobra pielęgnacja ja ostatnio próbuje szamponu Flowers z Inoar. Zapach, działanie bardzo fajne. Profesjonalny szampon w dobrej cenie. Moim zdaniem poczytaj na jego temat, bo produkt bardzo dobry.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-07-2017, 08:58
dana78 dana78 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 74
Domyślnie

Tak znalazłam sporo informacji na jego temat w sieci na; https://inoar.com.pl/pielegnacja-w-domu/flowers/ . Marka godna uwagi z tego co widzę, każdemu się przydadzą takie kosmetyki. Myślę, że je spróbuje, bo działanie mają bardzo szerokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-07-2017, 16:51
fiona45 fiona45 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 234
Domyślnie

Tak to właśnie ten. Sprawdzi się naprawdę rewelacyjnie. Warto, może trochę kosztuje, ale wart jest każdej ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-07-2017, 11:04
miklop miklop is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 3
Domyślnie

Ja stosuję maseczki z avonu na włosy i tez mi pomagają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-07-2017, 23:33
dana78 dana78 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 74
Domyślnie

To fajnie to spróbuje tego preparatu z Inoar i zobaczymy jak nie to będziemy próbować następne polecane.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-08-2017, 15:58
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

ja ostatnio zastanawiam sie nad zmiana farby, bo ta ktorej uzywam coraz bardziej niszczy moje wlosy. Czytalam swietne opinie o http://www.lorealprofessionnel.pl/ko...acja-ton-w-ton i zastanawiam sie nad jej zakupem. slyszeliscie cos? a moze ktoras z was stosowala i moze rozwiac temat koloryzacji ton w ton?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-08-2017, 13:50
Poleczka Poleczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 86
Domyślnie

Żeby mieć piękne włosy nie wystarczy jedynie nakładać na nie tony najróżniejszych kosmetyków,warto zadbać o cały organizm od wewnątrz,a to możemy zrobić tylko zdrowym odżywianiem. Nie mówię tu o jakiś katorgach,jedzeniem produktów trudno dostępnych,ale o tak znanych i o wszechstronnym działaniu nasionach chia.
Nasiona te mają w swoim składzie nawet 15 razy więcej magnzu niż brokuły,3 razy więcej żelaza niż szpinak,4 razy więcej selenu niż len i wiele innych minerałów, które wpływają zbawiennie na nasz cały organizm.
Według mnie takie rozwiązanie jest o wiele skuteczniejsze niż same kosmetyki,nasiona możemy nabyć w sklepach stacjonarnych lub internetowych http://marketbio.pl/category/nasiona...i-hiszpanskiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-08-2017, 00:26
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Uwielbiam eksperymentować z kolorem na głowie i ciężko by mi było z tego zrezygnować, dlatego zależało mi na tym aby znaleźć odpowiedni szampon do włosów farbowanych. W końcu zaczęłam stosować ten od firmy Farmona http://sklep.farmona.pl/jantar/1159-...117037027.html i w zestawieniu z odżywką, świetnie wzmacnia moje włosy. Po jakimś czasie, moje kosmyki stały się miękkie, gładkie a przede wszystkim mocne. Warto poszukać dobrego produktu który wzmocni i odżywi kolor jak i strukturę włosa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.