kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 15-01-2018, 10:32
MilenaPotocka MilenaPotocka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 13
Domyślnie

Ja mam depilator laserowy z babyliss, używam go na spokojnie w domu, nic nie boli, nie podrażnia. jak na razie to moje pierwsze 'sesje' z nim ale liczę, że efekt będzie super. jak coś, to nidługo się pochwalę, bo to dopiero po kilku użyciach ma być widoczny efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 15-01-2018, 20:36
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Dafne34 ja mam już za sobą depilację laserową ( okolice bikini ) w Skinlogica we Wrocławiu i polecam! Nie zastanawiaj się nawet nigdzie nie zrobią tego tak profesjonalnie. Sam zabieg prawie bezbolesny ale wiadomo, że musisz się przygotować na kilka wizyt w serii - u mnie było ich 6 Ceny mają bardzo dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 21-01-2018, 08:22
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Polecam depilację laserową. Nie ma w ogóle nad czym się zastanawiać Od kiedy zdecydowałam się na zabiegi w Vici Clinic w Krakowie, mam święty spokój. Nie muszę się golić codziennie - trzeba przyznać, że było to bardzo męczące.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 11-02-2018, 10:29
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Warto skusić się na zabiegi depilacji laserowej. Takie zabiegi nie bolą jeśli są wykonywane za pomocą dobrego sprzętu. W Vici Clinic w Krakowie dysponują laserem Light Sheer Duet. Bardzo sobie chwalę ten laser, efekty były widoczne bardzo szybko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 18-02-2018, 09:35
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Zachęcam do wykonywania zabiegów depilacji laserowej, znacznie ułatwiają życie. Wystarczy kilka zabiegów - a spokój do końca życia. Polecam Vici Clinic w Krakowie - dysponują tam świetnym laserem Light Sheer Duet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 23-02-2018, 18:10
Nessa Nessa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 15
Domyślnie

Ja jednak wolałabym depilację laserową wykonywać u dobrej kosmetyczki. Mieszkam we Wrocławiu, więc chciałabym znaleźć dobrą kosmetyczkę wrocław. http://dlakobiety.net.pl/ Znacie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 27-02-2018, 22:30
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

teoretycznie w domu mozna sie poddac takiemu zabiegowi ale ja bym chyba nie ryzykowala.. zdecydowanie wolalam isc o konkretnej kliniki i poddac sie zabiegowi w pelni profesjonalnie.. u mnie padlo na mirackiego http://klinikamiracki.pl/zabiegi/depilacja-laserowa/ bo ma dobre opinie i znam ta klinike z innych zabiegow.. jak zawsze nie zawiodlam sie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 31-01-2021, 18:01
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Co do wyboru wyposażenia do salonu kosmetycznego to polecam też odwiedzić hurtownię FineFactory https://finefactory.pl/ gdzie ceny są naprawdę okey, do tego obsługa na której pomoc można liczyć i szeroka oferta sprzętów, kosmetyków, czy mebli do efektywnej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 03-02-2021, 11:14
marmar marmar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 2
Domyślnie

Ja tam wolę skorzystać z kliniki medycyny estetycznej, znajoma sobie kupiła taki depilator i tak się poparzyła że bez lekarza się nie obeszło.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 20-04-2021, 13:33
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Nie przepadam za klinikami medycyny estetycznej, dlatego też postanowiłam kupić sobie depilator świetlny w sklepie https://politaipl.co i nie żałuję. Bardzo jestem zadowolona z efektów jakie on przynosi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.