kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 09-02-2021, 12:27
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 974
Domyślnie Rower miejski - oszukiwania

Hej
Szukam sobie na wiosnę nowego roweru miejskiego, macie może dla mnie jakieś fajne propozycje w tym zakresie i też na jaki sklep rowerowy warto zwrócić uwagę. Szczególnie jeżeli chodzi o Lublin, pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 10-02-2021, 18:22
uortiz's Avatar
uortiz uortiz is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 4
Domyślnie

Jazda na rowerze bez wątpienia ma wiele wspólnego z dolegliwościami, na które cierpią osoby z większą masą oraz te, które wykazują się bardzo małą aktywnością fizyczną. Najczęściej borykają się one z bólami pleców wynikającymi z siedzącego trybu życia, oraz niewłaściwie przegotowanemu pod kątem ergonomii stanowiska pracy. Warto również jeździć rowerem do pracy oraz warto wybrać odpowiednio wygodny rower i dostosowany do naszych potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-02-2021, 11:50
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

W lublinie na pewno mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na https://www.expertbike.pl/ jak dla mnie sklep rowerowy który warto odwiedzić, jeżeli zależy Wam na dobrej cenie, profesjonalnej obsłudze i dużych możliwościach rowerów miejskich i nie tylko zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-02-2021, 00:22
alina83 alina83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 580
Domyślnie

Ja mam fajny miejski rower kupiony w dobrej cenie online, więc jestem podwójnie z tego zakupu zadowolona. Jest lekki wygodny, fajnie mi się nim jeździ, oceniam go jak najlepiej. Tu konkretny model https://rowerynaniwce.pl/home/375-li...fs-0-2020.html Zdecydowanie mogę go wam doradzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-02-2021, 08:55
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Wera
W lublinie na pewno mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na https://www.expertbike.pl/ jak dla mnie sklep rowerowy który warto odwiedzić, jeżeli zależy Wam na dobrej cenie, profesjonalnej obsłudze i dużych możliwościach rowerów miejskich i nie tylko zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

A tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzedniczki, ponieważ sklep rowerowy ExpertBike zdecydowanie wyróżnia się pod względem poziomu obsługi, zakresu cen i jednocześnie dostępnych opcji dla tych bardziej i mniej wymagających osób. Kupowałam dla synka KROSS MINI 4.0, a dla siebie KROSS TRANS 7.0 którym przez całą wiosnę i lato śmigam do pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 18-02-2021, 09:03
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 974
Domyślnie

Super, mega dzięki za wskazówki to sprawdzę sobie co i jak. Może też się w końcu zdecyduję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-02-2021, 12:29
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Ja ostatnio widziałam całkiem spory wybór rowerów miejskich - damskich, męskich i dziecięcych - w sklepie internetowym www.greenbike.pl. Mają tam rowery takich marek jak Giant, Kross, Specialized, Le Grand, Cannondale i wiele innych. Ceny moim zdaniem są całkiem konkurencyjne, więc sądzę, że naprawdę warto się tam rozejrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 23-02-2021, 08:35
farah557 farah557 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 329
Domyślnie

Na rowerze przyda się z pewnością wygodna saszetka typu nerka, w której można przechowywać najważniejsze rzeczy, takie jak klucze, czy telefon. Sama mam fajną saszetkę w ciekawym kolorze ze sklepu https://easy-surfshop.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-02-2021, 12:24
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Też myślę, że jak chcecie wybrać się osobiście i też sprawdzić ciekawe propozycje rowerów to na pewno warto odwiedzić Expert Bike w którym są najlepsze marki, jak Kross, Merida, Kellys, czy również Le Grand którzy mają super rowery miejskie ale też propozycje dla maluchów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-02-2021, 19:37
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 545
Domyślnie

W sumie daleko nie musisz szukać, bo już w samym internecie możesz znaleźć super oferty. Ja przykładowo tutaj sklepzrowerami.pl planuje kupić dla siebie rower. Zauważyłam, że oni mają naprawdę bardzo korzystne oferty. Także liczę, że kupię tam naprawdę coś mocne i w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.