kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-01-2016, 10:13
Ania82's Avatar
Ania82 Ania82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie Co obecnie studiujecie?

Może pochwalicie się co obecnie studiujecie?
Zeby był porządek napiszcie jaki kierunek, na jakiej uczelni + wasza opinia
Myślę, że jeśli dyskusja się rozwinie, to może być pomocna dla wielu obecnych i przyszłych maturzystów, którzy stoją przed wyborem uczelni wyższej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-01-2016, 11:43
beti's Avatar
beti beti is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 32
Domyślnie

Ja jestem już na magisterce, studiuję na specjalności Transport-spedycja-logistyka na UTH w Warszawie. Studia udaje mi się połączyć z pracą, z czego ogromnie się cieszę, bo czuję, że spełniam się w tym, co robię A jeśli chodzi o specjalność, to wybrałam ją, bo od dawna interesuję się wszystkim co związane z TSL. Nie wiem czy wiecie, ale sprawne zarządzanie i optymalizacja procesów TSL ma obecnie kluczowe znaczenie dla sukcesu przedsiębiorstw.

Ps. Bardzo fajny pomysł na wątek, mam nadzieję, że dyskusja z dnia na dzień będzie się rozwijała! Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 19-01-2016, 13:33
belata's Avatar
belata belata is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 6
Domyślnie

Ja studiuję na UWMie, na Wydziale Geodezji. Wbrew obiegowym opiniom naprawdę jest poziom, fajna kadra itd. ( być może dlatego,że to wydział po byłej ART ). Jedyne co odradzam tutaj- kierunki humanistyczne. Tragedia to mało powiedziane. Z drugiej strony żadne studia nie gwarantują pracy, nawet te matematyczne i informatyczne. Teraz każdy jest informatykiem i rynek pracy powoli się już przesyca. Mi kiedyś odradzano filologię, ale poszłam, po roku zrezygnowałam. Ale przynajmniej uczę się na własnych błędach bo filologia to na prawdę masa roboty i mnóstwo poświęconego na to czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-01-2016, 10:39
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Hej, ja mam pytanie, już nie długo muszę oddać moją pracę licencjacką a nawet jej nie zaczęłam . Za bardzo nie mam czasu ani motywacji aby ją zacząć, dlatego myślę na skorzystaniem z usług http://iprace.weebly.com/, myślicie, że to będzie dobre rozwiązanie? Chyba, że polecicie mi coś innego? Z góry dzięki!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 03-02-2016, 11:02
oliwia oliwia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 650
Domyślnie

Hej, szukałam trochę w sieci i znalazłam dobre forum o pisaniu prac : http://www.forum.pisanie-prac.org.pl...jacka-vt80.htm . Jakby, któraś z Was potrzebowała to dużo ciekawych przykładów i tematów Pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-02-2016, 00:20
faraday3's Avatar
faraday3 Mężczyzna faraday3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 5
Domyślnie

Informatykę Polecam
__________________
Bądźcie surowi dla siebie samych, pobłażliwi dla innych, a nie będziecie mieli wrogów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-02-2016, 03:38
morena morena is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 6
Domyślnie

Ja już po studiach. Studiowałam administracje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 29-02-2016, 09:02
moore23 moore23 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 96
Domyślnie

Ja skończyłam Administrację Rządową I Samorządową na http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow...morzadowa/opis aktualnie pracuje w urzędzie miasta więc udało mi się znaleźć pracę w branży Zawsze chciałam studiować architekturę ale się nie dostałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-07-2016, 20:55
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

turystyka i rekreacja na Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej mega ciekawy kierunek, dużo się nauczyłam, skończyłam specjalnosć hotelarstwo i gastronomia, mieliśmy możliwość uczęszczania na dodatkowe kursy nawet
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 19-08-2016, 14:26
Dominikas's Avatar
Dominikas Dominikas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 29
Domyślnie

Ja jestem w trakcie kursu ze strony: http://cvacademy.pl namówiła mnie koleżanka i faktycznie uczą fantastycznie, a zawsze marzyłam o tym by poznać techniki makijażu gwiazd - to szkolenie mi w tym pomogło.

Ostatnio edytowane przez Dominikas : 25-08-2016 o 13:29.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.