kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 15-11-2021, 14:55
agusia1986 agusia1986 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 225
Domyślnie Praca zdalna

Hej, na jakich stronach szukać praca dla niepełnosprawnych w domu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 07-12-2021, 12:25
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

Ogólnie to są różne prace, różne zawody i firmy. Czasami warto po prostu poszukać na stronach firmowych jak https://imex-logistics.pl/Praca.htmlbo tam jest wiele ogłoszeń
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 09-12-2021, 11:32
vida.hahn's Avatar
vida.hahn vida.hahn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Chciałabym znaleźć taką pracę dla siebie. Jestem młodą mamą i chcę sobie dorobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 14-02-2023, 13:57
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Warto również mieć na uwadze to jak w tym roku zmienia się prawo pracy dotyczące właśnie pracy zdalnej. Dlatego jeżeli przede wszystkim szukacie konkretnych informacji w tym zakresie, aby zgodnie z prawem zatrudniać pracowników w takiej formie to możecie w takim razie sprawdzić szkolenia z prawa pracy https://szkolenia-css.pl/szkolenia-otwarte/prawo-pracy/ przygotowane przez Centrum Szkoleń Specjalistycznych. W tym m.in "Praca zdalna w Kodeksie pracy 2023 - wzór regulaminu pracy ze szczegółowym omówieniem" Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-02-2023, 15:03
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Pytanie tylko, co faktycznie można zdziałać w ramach poszukiwania pracy dla siebie. Możliwości jest teraz całkiem sporo, a najprościej chyba zrobić to przez internet, bo tu znajdziesz opinie o pracodawcy (o firmie) w postaci ocen. Ja często wspieram się siecią w ramach poszukiwania informacji i zazwyczaj bardzo dobrze mi się to sprawdza.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 20-02-2023, 12:10
hand.gay's Avatar
hand.gay hand.gay is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2023
Posty: 4
Domyślnie

Ja również szukam czegoś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-02-2023, 15:01
jenet jenet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 442
Domyślnie

Praca zdalna stała się bardzo popularna w dzisiejszych czasach, zwłaszcza w związku z pandemią koronawirusa. Wiele firm przeszło na pracę zdalną, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim pracownikom oraz utrzymać ciągłość działalności w trudnych warunkach, co teraz stało się naszą codziennością. Warto poszukać takiej pracy za pośrednictwem agencji https://antal.pl/agencja-pracy-warszawa . W przypadku poszukiwania dobrej pracy dobrze jest zaufać profesjonalistom.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-02-2023, 16:30
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Przy pracy zdalnej bardzo ważny jest szybki internet. Ja miałam bardzo slaby i strony ładowały się godzinami co znacznie przedłużało mój czas pracy. Zdecydowałam się na zmianę operatora i dzięki tej porównywarce: https://panwybierak.pl/oferty/internet-mobilny/24 bardzo szybko znalazłam idealnego dostawcę internetu mobilnego. Konieczne sprawdźcie czy nie macie lepszego wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 23-02-2023, 14:04
qmarks's Avatar
qmarks qmarks is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2023
Posty: 3
Domyślnie

Na jakich warunkach i na jakiej umowie zatrudnić takich pracowników?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 11-05-2023, 12:45
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 993
Domyślnie

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, jakie masz prawa jako pracownik? W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne jest posiadanie wiedzy z zakresu prawa pracy. Jeśli również chcesz nauczyć się więcej na ten temat szukając pracy w kadrach to zachęcam do zapoznania się z ofertą szkoleń otwartych dotyczących prawa pracy na stronie https://szkolenia-css.pl/szkolenia-otwarte/prawo-pracy/. Szkolenia te oferują bardzo szeroki zakres wiedzy i pomogą Ci zrozumieć skomplikowane przepisy. Odpowiednie szkolenie na pewno pozwoli Ci czuć się pewniej w kwestiach związanych również z nowymi zmianami w kodeksie pracy na rok 2023. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.