kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #151  
Stary 28-05-2022, 08:42
hadenso Mężczyzna hadenso is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2022
Posty: 7
Domyślnie

W takim razie polecam Wam spojrzeć na ofertę agencji pracy https://www.jobspol.com/pracownicy-ukraina.html także jeśli są u nas na forum osoby poszukujace pracowników do swojej firmy to powinny tutaj zerknąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #152  
Stary 28-05-2022, 21:41
bebe456 bebe456 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 1 493
Domyślnie

Wielu pracodawców aktualnie rozważa kwestię zatrudnienia osób z innego kraju i uważam, że jak najbardziej to ciekawa propozycja. Trzeba jednak zająć się wszystkimi formalnościami. Podstawą na pewno będzie legalizacja dokumentów , więc zerknijcie sobie, w jaki sposób pomóc coś takiego załatwić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #153  
Stary 09-06-2022, 09:13
Elka83 Elka83 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2022
Posty: 200
Domyślnie

Szukając pracy wiele osób zadaje sobie pytanie ,jak zabrać się za pisanie CV ? Wbrew pozorom nie jest to taka prosta sprawa. Trzeba wiedzieć co umieścić w takim dokumencie, na co zwracać uwagę. Chodzi o to by nasza aplikacja była kompletna. Jeśli chcesz szybko napisać profesjonalne CV, skorzystaj z kreatora bananacv .Musisz wybrać szablon i wpisać swoje dane.Świetna sprawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #154  
Stary 20-06-2022, 18:19
astraso astraso is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2019
Posty: 2 437
Domyślnie

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań: https://wwsb.edu.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #155  
Stary 21-06-2022, 02:28
kresowa ula kresowa ula is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 433
Domyślnie

W przypadku gdyby interesowała was praca Gdynia to polecam sprawdzić sobie oferty na stronie Hitpraca. W tym miejscu można znaleźć naprawdę duży wybór ofert
Odpowiedź z Cytowaniem
  #156  
Stary 21-06-2022, 14:27
Paulisss Paulisss is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

Witam,jak może dorobić sobie senior? Będę wdzięczna za wasze opinie, ponieważ moja babcia chciałaby znaleźć sobie jakąś pracę dodatkową. Gdzie warto szukać? https://zycieseniora.com Z chęcią poznam wasze opinie oraz komentarze,pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #157  
Stary 21-06-2022, 14:32
rutkowska9 rutkowska9 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 174
Domyślnie

Oczywiście w necie. Najlepiej. Najwięcej można zobaczyć. Pytanie o jaka pracę chodzi, bo to różnie można do tego podejść. Czy to coś lokalnego, czy dalej. Można też zaglądać na strony pośredników, bo miewają fajne oferty, których nigdzie indziej nie zobaczymy, jak te w Mondi Polska. Co prawda to praca w Niemczech, ale ciekawe oferty za niezłe stawki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #158  
Stary 24-06-2022, 11:07
kate444 kate444 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 300
Domyślnie

Ja zrezygnowałam z etatu i planuję swój własny biznes. Wszystko dzięki KobietyPro,które bardzo mnie zainspirowały do działania i pokazały właściwą ścieżkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #159  
Stary 28-06-2022, 10:57
Paulisss Paulisss is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 994
Domyślnie

Ja proponuję zgłosić się do firmy takiej jak ta https://antal.pl/dla-kandydata/oferty Ich misją jest nie tylko znalezienie kandydata, którego kompetencje wpisują się w wymagania danego ogłoszenia, ale przede wszystkim stanowiska, spełniającego oczekiwania kandydata. Dlatego polecam współpracę z takimi firmami bo wtedy mamy szansę na znalezienie wymarzonej pracy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #160  
Stary 30-06-2022, 08:08
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

a jak już znajdziecie swoją wymarzoną pracę to trzeba będzie umówić się na badania wstępne do lekarza medycyny pracy. W Warszawie mogę Wam śmiało polecić przychodnię Medivita na Mokotowie. Konsultacje odbywają się stacjonarnie i online ( to ogromna wygoda dla pacjenta). Miła atmosfera, rzetelnie przeprowadzone badania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.