kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-05-2018, 16:53
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 078
Domyślnie

Jeśli faktycznie masz problem z cerą, to myślę że warto pomyśleć o zmianie kosmetyków do pięlęgnacji twarzy. Wybieraj te naturalne. Myślę, że ta oferta http://www.herbavit.com.pl/category/...egnacja-twarzy w szczególności Cię zainteresuje. Znajdziesz tam wiele kosmetyków w niskich cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 28-05-2018, 08:46
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Istnieją najróżniejsze leki, które możesz dostać bez recepty. Najlepszym rozwiązaniem będzie apteka online bo oni zawsze mają większy wybór niż apteki stacjonarne. Dzięki temu bez problemu dostaniesz potrzebne leki w dobrych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 04-06-2018, 16:51
dywka dywka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 895
Domyślnie

Najważniejszą kwestią jest pielęgnacja! Warto pamiętać, że po zimie nasza skóra potrzebuje jeszcze większej uwagi, niż do tej pory. Chyba najłatwiej będzie, jeśli po prostu przeczytacie ten poradnik http://aptekapro.pl/odnowa-skory-po-zimie-w-5-krokach/ . Poruszone są w nim wszystkie, najważniejsze kwestie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 08-06-2018, 18:19
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Zgadzam się, pielęgnacja to podstawa. Zabiegi nie powinny być przypadkowe, warto stworzyć własne małe rytuały i je celebrować. Podrzucam mały poradnik: http://www.neutrogena.com.pl/bad-pie...egnacja-ciala/ .
I jeszcze jedna ważna sprawa - regularność. Pojedyncza maseczka, czy jednokrotnie nałożony balsam na pewno nie zapewni nam wymarzonych rezultatów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-06-2018, 23:41
urina urina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 163
Domyślnie

O tak, zwłaszcza zimą daje się we znaki. Ale mam swoje sprawdzone dermokosmetyki i powiedzmy, że jest ok. Do tego dobry podkład i nie widać zaczerwienienia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 13-07-2018, 17:59
janczarka janczarka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 283
Domyślnie

ja też mam dośc problematyczną skórę. U mnie pomogła dopiera odpowiednia codzienna pielęgnacja i odpowiednie kosmetyki. W hurtowni Mimari kupiłam jakiś czas temu saunę marki Beurer, której regularnie używam. To pomaga oczyścić twarz i pozbyć się wszelkich niedoskonałości jak chociażby zaskórniki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 24-09-2018, 11:54
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

janczarka ja też znam Mimari i polecam Zaopatruję się tam przede wszystkim w urządzenia kosmetyczne, których uzywam w codziennej pracy ( prowadzę salon kosmetyczny). Kupiłam tam ostatnio urządzenie wielofunkcyjne Magnifico. Bardzo skuteczne jeśli chodzi o modelowanie sylwetki a wiadomo, że zabiegi wyszczuplające cieszą się stale wysoką popularnością więc inwestyacja w taki sprzęt jest niezbędna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 24-09-2018, 12:15
severk's Avatar
severk Mężczyzna severk is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 5
Domyślnie

Trzeba zostawić taki temat specjaliście. Dzięki temu można sobie wielu trudności oszczędzić.
__________________
Najlepszym adwokatem jest ten, kto łączy osobistą wiarygodność, wpływ na emocje oraz solidną logikę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 27-09-2018, 11:23
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

figa zgadzam się z tym, że trzeba nieustannie inwestować w nowy sprzęt My ostatnio kupiliśmy HIFU z firmy Monduniq Generalnie polecam współpracę z ta firmą, poza sprzętem mają też świetnej jakości produkty do zabiegów jak kwasy czy ampułki do infuzji tlenowej. Generalnie wszystko to, co niezbędne w każdym gabinecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 10-10-2018, 08:47
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Ja mam problem ale z wysuszoną cerą, strasznie się ściąga a kremy działają na krótko, i niestety szukam nadal dobrego kremu. Słyszałam że najlepiej to kupować na naturalnych składnikach, więc zwracałam uwagę na opis produktu i znalazłam krem Calluna Medica. Na insta też widziałam u kasi Cichopek że też ma zdjęcie z tym kremem.Chyba się skusze i wypróbuję może akurat ten będzie w sam raz dla mojej cery.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:15.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.