kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 25-10-2018, 17:01
djhalibut's Avatar
djhalibut djhalibut is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 5
Domyślnie

Dzięki wielkie za bardzo interesujące porady! Z całą pewnością przydadzą mi się.
__________________
Zawsze jeszcze drugi człowiek może stać się dla nas źródłem niewymownego udręczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 26-10-2018, 16:11
Gourmet Gourmet is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 073
Domyślnie

Jeśli idzie o ćwiczenia, to choćby mnie ktoś zmuszał, to się nie dam i też tak wyglądam, jak wygladam. Mam nadwagę. Ale gdyby ktoś mnie zacząl namawiać do tańca, to dwa razy nie mówić, a przyznacie, że z pożytkiem dla zdrowia. No to sobie wymyśliłam kurs tanga argentyńskiego w Szkole Tańca Polański https://k-polanski.com/kurs-tanga-argentynskiego/ Jak myślicie, ciekawie? Bo mnie się pomysł wydaje być rewelacyjnym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 30-10-2018, 22:27
Wioletttta Wioletttta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 1
Domyślnie

Nie ma co się zabierać i zbierać i planować, tylko danego dnia wziąć rzeczy i pójść na siłownię albo wyjść biegać. Odkładanie w czasie powoduje tylko większe zniechęcenie i frustrację.
__________________
silniki i przekładnie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 02-11-2018, 15:18
Benk Benk is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 75
Domyślnie

Dla mnie motywacją do ćwiczeń był mój pogarszający się stan zdrowia. Zacząłem regularnie ćwiczyć i zrzuciłem przy tym ładnych kilka kilogramów. Teraz chcę skupić się bardziej na mięśniach brzucha. Zacząłem na ten temat czytać i znalazłem ciekawy materiał ze strony https://elektrostymulatory.net/elekt...rzucha-dziala/ . Teraz sporo słyszy się na temat elektrostymulacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 04-11-2018, 20:29
NestorPAwlak Mężczyzna NestorPAwlak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 1
Domyślnie

moja koleżanka mówiła ,że bardzo dobre na początek są kulki erotyczne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 05-11-2018, 14:36
krokus13 krokus13 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 569
Domyślnie

Ja mam podobny problem, tzn chęci są i to duże, brakuje mi jedynie czasu przez napiety grafik w pracy. Zastanawiam sie czy nie urządzić sobie siłowni w piwnicy, dużo sprzętu znalazłam tutaj http://marbo-sport.pl/10-rzeczy-niez...o-pol-180.html Dzieki siłowni pod mieszkaniem mogłabym ćwiczyć zaraz po pracy, i nie musiałabym nigdzie dojeżdzać by przeprowadzic trening.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 07-11-2018, 15:13
lubeka lubeka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

Nie lubię ćwiczyć, ale muszę I to jest w tym wszystkim najgorsze. Chociaż z drugiej strony, jak już zmuszę się, żeby zacząć, bardzo przyjemnie płynie mi ten czas
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 16-11-2018, 15:54
mania09 mania09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 4
Domyślnie

No ciężko jest się zabrać do ćwiczeń, bardzo to rozumiem bo sama tak często mam. Ale moim zdaniem najbardziej potrzebna jest determinacja i dużo chęci do tego, aby zacząć ćwiczyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 02-01-2019, 19:33
DizA DizA is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 686
Domyślnie

Cytat:
Napisał marzycielkazostendy
Jak zabrać się do treningów?
Gdzieś czytałam, że to niezdrowo tak od razu startować z dużym wysiłkiem gdy jeszcze dzień wcześniej spędzało się każdą wolną chwilę na kanapie...

oczywiście. to pierwsza rzecz. jak planujemy trochę bardziej intensywne ćwiczenia to warto byłoby też przebadać rezonansem serce, można zrobić takie badanie w Wizji V https://wizjav.pl/ , a następnie skonsultować z kardiologiem. Nie ma co porywać się z motyką na słońce, jeśli nie wiemy czy jesteśmy zdrowi, czy nie zrobimy sobie krzywdy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 07-01-2019, 10:17
sabinawitek sabinawitek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 15
Domyślnie

Potrzeba dużo motywacji, ale jak już zaczniesz ćwiczyć to później będzie łatwiej
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:05.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.