kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 30-08-2018, 23:48
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Dla mnie w ciąży najfajniejsze jest to, że kompletuje się wszystkie potrzebne rzeczy krok po kroku i zakup każdego ubranka jest bardzo symboliczny. Ja teraz skupiam się na gadżetach i chyba zamówię sobie laktator ręczny Lakta Mila na stronie https://www.simed.pl/ Dowiedziałam się, że jest on bardzo fajny i przede wszystkim bardzo potrzebny każdej mamie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 29-10-2018, 15:12
batatka batatka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 48
Domyślnie

Dziewczyny znacie mama dha premium? Szukam dobrych witamin na okres przed ciążą a jak się sprawdzą to chyba tez można te same brać i w ciązy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 05-11-2018, 09:50
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 673
Domyślnie

Zdecydowanie tak, z resztą wszystko jest ważne i to nie tylko w pierwszej ciąży ale i kolejnych powinnaś o siebie bardzo dbać, musisz stosować się do zaleceń lekarzy i brać potrzebne witaminy i mikroelementy a także smarować brzuszek olejkiem bio oil żeby po ciąży nie pozostały Ci wstrętne pamiątki w postaci rozstępów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 07-11-2018, 21:52
abby abby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 110
Domyślnie

mój ginekolog tez mówił zeby koniecznie magnez brać, dobrze ze całkiem fajna dawka jest w moich witaminach mamadha premium, w 1 tabletce jest wszystko co potrzebne przyszlej mamie bo kwas foliowy, dha, magnez
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 14-11-2018, 20:24
zofia zofia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 3
Domyślnie

o rozstępach też myślę ale na razie jeszcze na działanie za wcześnie, kupilam sobie te mamadha, pytalam ginekologa o nie i mówil że jak najbardziej można brac, bo mają bardzo dobry skład, ucieszyłam sie ze to tylko 2 tabletki dziennie, bo koleżanka mi opowiadała ze ona brała dziennie chyba z 10 tabletek róznych witamin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 19-12-2018, 11:46
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Myślę że witamin d dla kobiet w ciąży jest najważniejsza i powinny pilnować żeby ją regularnie brać bo niedobór witaminy d ma zły wpływ na organizm zarówno mamy jak i dziecka
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 01-03-2019, 13:11
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 501
Domyślnie

Tak naprawdę wszystkie mikroskładniki są ważne w ciąży. Ja już przed nią stosowałam Ovarin https://ovarin.pl/ Żeby uregulować hormony a do tego jest tam sporo witamin i między innymi kwas foliowy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 22-05-2019, 17:37
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Jeżeli chodzi o magnez w ciąży to polecam Ci sie zainteresować stroną jaką jest https://ktomalek.pl/clotrimazolum-af...0-g/ub-3014412 Znajdziesz tutaj bardzo dużo interesujących ofert które z pewnością Ci się bardzo spodobają, oraz będą Ci przydatne podczas ciąży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 22-05-2019, 21:42
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Wszystkie ważne informacje oraz kalendarz ciąży znajdziecie na stronie https://plodnosc.pl/kalendarz-ciazy/3-tydzien Wszystkim kobietom w ciąży polecam poczytać artykuły na tej właśnie stronie. Są bardzo pomocne. Koniecznie zobaczcie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 27-05-2019, 19:19
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

MAgnez, jod i tran (obojętnie czy w kapsułkach czy do picia - norweski Gal polecam, bo nie zawiera metali ciężkich w skłądzie).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.