kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 28-07-2016, 08:56
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Cytat:
Napisał wala
Z płytkami to mnóstwo roboty. No i trzeba dobrze wybrać, żeby się za szybko nie znudziły.

Faktycznie, płytki przysparzają bardzo dużo roboty, bo 3 miesiące temu robiłam remont i do dziś mi się po nocach śnią te płytki i te ukłądanie i to wszystko ehh... ciężka sprawa.
A co do nudy, wydaje mi się, że te które wybrałam za szybko mi się nie znudzą-> http://www.paste-group.pl/oferta/coem/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 03-08-2016, 14:38
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Gdybyś potrzebował jakieś stylowe krzesła do kuchni to sugeruje rzucić okiem tutaj https://www.krzesloteka.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 05-08-2016, 22:26
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Swoją wymarzoną kuchnię urządziłam w kolorach czerwień i czerń. Wygląda to naprawdę imponująco. Długo nie mogłam znaleźć odpowiedniego zlewozmywaka, który by pasował, ale w końcu udało się. Znalazłam go w tym sklepie http://www.zlewozmywak.pl/k3,zlewozm...ukomorowe.html. Opłaca się w nim zamawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 16-08-2016, 08:01
Dominikas's Avatar
Dominikas Dominikas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 29
Domyślnie

Przy remoncie kuchni warto zastanowić się nad wymianą wentylacji. Ja tak zrobiłam i jestem bardzo zadowolona. W trakcie remontu zamontowano mi taki wentylator kuchenny: http://salda.centrumklima.pl/pl,went...je-ogolne.html i muszę przyznać, że swoją pracę wykonuje bardzo dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 21-08-2016, 17:13
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Taki wentylator w kuchni jest bardzo istotny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 23-08-2016, 21:27
minka minka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 311
Domyślnie

Nas czeka remont kuchni jeszcze w tym roku.
Znalazłam firmę która przeprowadza remonty mieszkań i chyba się do niej zgłoszę. Z tego co widziałam ma bardzo duże doświadczenie a mi zależy na fachowcach którzy wiedzą co robią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 10-09-2016, 18:20
marys100 marys100 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2016
Posty: 15
Domyślnie

Dla mnie przy ostatnim remoncie kuchni najgorsze było określenie stylu i znalezienie inspiracji. Zbyt wiele rzeczy podobało mi się na raz. Postawiłam na prostotę plus wyraziste dodatki. Robiłam meble na wymiar i dostałam wszystko czego chciałam, resztę dopełniłam modnymi dodatkami i tekstyliami, ale wciąż jest ciepła domowa atmosfera. Tak naprawdę trudności techniczne w dzisiejszych czasach nie istnieją. Mamy dostęp do takich produktów, które pozwalają na zastosowanie zawsze i wszędzie. Co do elektryki to zdecydowałam poszukać w wyszukiwarce za pomocą frazy firmy elektryczne wrocław

Ostatnio edytowane przez marys100 : 19-03-2018 o 11:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 12-09-2016, 08:55
felka126 felka126 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 1
Domyślnie

Ja uważam, że w kuchni są niepotrzebne zbędne ozdobniki. Wystarczy, np. kupić odpowiednie krzesła i stół. Takie stoły dębowe są bardzo ładne, a do tego mają niepowtarzalne wzornictwo. Wykonywane są nie tylko z drewna dębowego, ale również z innych na życzenie klienta. Moim zdaniem taki stół będzie już samą ozdobą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 14-09-2016, 10:02
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja też nie lubię zbyt wielu ozdób. Przeczytajcie koniecznie jakie narzędzia potrzebujecie, gdy robicie remont na blogstyle.pl. Okazuje się, że jest tego całkiem sporo. Sprawdźcie, co jest niezbędne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 29-09-2016, 07:27
aneczka aneczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 206
Domyślnie

Jeżeli planujecie remont kuchni to przeglądajcie strony internetowe. Ja ostatnio oglądałam stronę sklepu Almi Decor, o którym czytałam artykuł: http://poradnikowy.net/almi-decor-kl...-twojego-domu/ i przyznaje, że mają śliczne produkty. Idealne do eleganckich i oryginalnych wnętrz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:52.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.