kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 19-01-2018, 10:02
kosa999 kosa999 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 8
Domyślnie

To zależy jakiej firmy i gdzie kupujesz produkty. My np. nie oszczędzaliśmy na wózku i wybraliśmy taki, który naszym zdaniem był najlepszy, ale jeśli chodzi np. o kosmetyki to jak zdecydowałam się na konkretne to w internecie szukałam najniższych cen i w aptece Melissa zrobiłam zamówienie, bo tam najtaniej wyniosła mnie wyprawka i nawet miałam darmową dostawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 12-02-2018, 23:47
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Ciężko rozmawiać o konkretnych kosztach, ponieważ wszystko zależy od produktów. Jeśli szukasz oszczędności to mogę polecić bardzo tani i fajny laktator ręczny Lakta Mila. W tak dobrej cenie kupisz go na stronie http://www.simed.pl/ Jest bezpieczny, delikatny, a dodatkowo w zestawie jest fajnej jakości butelka, w której m.in. można przechowywać pokarm.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 16-02-2018, 13:32
klarysa's Avatar
klarysa klarysa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 49
Domyślnie

Niektórzy mówią, że nawet 10 tys. zł! Ale to chyba razem z meblami do pokoju... Ja do wyprawki polecam dorzucić hipoalergiczny proszek. Praktyczna rzecz, a często przy wyprawce się o tym w ogóle nie pamięta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 19-02-2018, 21:42
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Koszt wyprawki zależy od naszych możliwości finansowych, bo trudno jest podać dokładną kwotę. Wszystko zależy od firmy produktów i od samych produktów które będziemy kupować. A co myślicie o śpiworkach do spania, bo znalazlam je na https://www.ekomaluch.pl/spiworki-do...i-model-wybrac i zastanawiam się nad zakupem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 06-03-2018, 13:36
monika monika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 2
Domyślnie

wózek średnio 1000zł nowy gorszej jakosci, uzywany lepszej firmy. Masa bardziej istotnych rzeczy niz wózek. Łóżeczko 300-600zł, plus przescieradło, materac kołderka itd 700zł łózeczko plus akcesoria. butelka ok 30, pieluchy tetroche 10 musi byc jedna srednio po 3 zł= 30zł. 1760zł i nie mamy nic jeszcze biorac pod uwage body pajacyki czapki itd w pepco albo tanich sklepach ok 200zł. Wanienka, hamaczek do kapieli, szampon, kremy na tyłek, odrazu na goraczke z noworodkiem kto bedzie po aptekach latał 100zł. 2000zł i mało. Fotelik samochodowy, lampka do spania, kocyki ze 3 przeciez ciagle sika, zyga takie dziecko i teraz 1 puszke mleka trzeba miec nawet jak nastawisz sie na cycek, nie przewidzisz....i 8-9 opakowan pampersow, 20 opakowan chusteczek do tyłka, oscenisept na pepek 2500zł sie mozna zmiescic.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 09-03-2018, 20:43
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Koszt może znacznie się różnić, zależnie od tego, gdzie zdecydujesz się zrobić niezbędne zakupy. Na pewno kompletując wyprawkę nie powinnaś zapomnieć o zakupie body dziecięcych. Chcąc nabyć je w niewysokiej cenie dobrze jest zajrzeć do sklepu internetowego https://diamonddreams.pl/ w którym ich koszt nie przekracza 20 złotych!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 13-03-2018, 17:43
antosia antosia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 113
Domyślnie

Na temat wyprawki można książkę napisać. Ja z perspektywy czasu wiem, że kupiłam za dużo, bo naczytałam się bzdurnych poradników. Przy drugim dziecku nie było takiego problemu, dlatego kupowałam już produkty lepszej jakości do domu. Później mi się to opłaciło, bo dobry termometr, materac, wózek i wiele innych rzeczy wykorzystałam na maksa i bez konieczności ich zmiany.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 14-03-2018, 11:49
klarysa's Avatar
klarysa klarysa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 49
Domyślnie

Gotową do wydrukowania listę z wyprawką dla niemowlaka możecie ściągnąć ze strony - https://jelp.pl/bezpieczne-pranie/ar...-i-mamy-lista/. Wszystko jest opisane. Pewnie coś jeszcze można by było dodać, ale to jest taki pakiet podstawowy. Myślę, że na początek wystarczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 05-04-2018, 08:28
iwonka iwonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 141
Domyślnie

Koszty wyprawki zależą też od tego jakiej firmy rzeczy kupicie. Ja ostatnio znalazłam body dla dzieci w dobrych cenach. Zastanawiam się nad zamówieniem sporej ilości bodziaków dla synka. Powoli kompletujemy wyprawkę. Termin mamy na czerwiec
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 05-04-2018, 16:51
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

wszystko zależy od tego jak drogie bodziaki chcesz kupić. Pomyśl też co Ci bedzie potrzebne przy takiej wyprawce. Na pewno body dla noworodków będą niezbędne. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz je w dobrej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:56.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.