kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 05-04-2018, 07:29
iwonka iwonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 141
Domyślnie

A może jakieś ubranka? Ja zawsze kupuję body dla dzieci albo jakieś spodnie, bluzę itd.
Myslę, ze ubranka bardziej się przydadzą niż zabawki.
U nas sporo gości kupilo zabawki ale na szczęście niektórzy nas posłuchali i przywieźli ubranka.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 05-04-2018, 16:04
brendax brendax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

Skoro myślisz, że taki prezent to fajny pomysł - czemu nie Ja jednak dobrałabym jakąś zabawkę dla malucha. Możesz śmiało poszukać opinii o zabawkach, które są teraz popularne np. na stronce: http://modne-zabawki.eu/ Nie warto kupować w ciemno
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 16-04-2018, 11:34
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Mojej znajomej synek coś tkaiego dostał na roczek https://obrazynasciany.pl/sklep/obraz-z-batmanem/ Wszyscy byli zdziwieni ze dostał m.in. obraz w formie prezentu ale co lepsza prezent okazał się strzałem w dziesiątkę, idealnie pasuje do aranżacji pokoju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 17-04-2018, 17:50
leonidas's Avatar
leonidas Mężczyzna leonidas is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 5
Domyślnie

A może jakieś samochody stąd byłyby dobrym wyborem? Co na ten temat myślicie?
__________________
To, co się odczuwa jako pewność bezwzględną, nigdy nie jest prawdą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 19-04-2018, 07:31
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Dla takiego maluszka warto znaleźć bezpieczną i rozwijającą zabawkę, nigdy nie wiadomo może to odmieni jego życie. Czasami takie małe przedmioty inspirują nas do życia. W tym wpisie http://cowidze.pl/gdzie-kupic-nieban...a-dzieci-top-5 znajdziesz pomysły odnośnie prezentu, dla nie to czytanie było inspirujące bo teraz sama mam kilka pomysłów, które wykorzystam na urodziny bratanicy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 23-04-2018, 10:50
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał iwonka
A może jakieś ubranka? Ja zawsze kupuję body dla dzieci albo jakieś spodnie, bluzę itd.
Myslę, ze ubranka bardziej się przydadzą niż zabawki.
U nas sporo gości kupilo zabawki ale na szczęście niektórzy nas posłuchali i przywieźli ubranka.

Też mi się tak wydaje. Dla mnie to najbardziej uniwersalny prezent , lepiej kupić nawet większe żeby mieć pewność że maluch na pewno wykorzysta. Ja ostatnio na urodzinki chrześnicy kupowałam zestaw ubranek od Psoty i kuzynka była zachwycona bo to najwyższa jakość bawełny, jest taka mięciutka w dotyku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 23-04-2018, 15:45
klarysa's Avatar
klarysa klarysa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 49
Domyślnie

Ciężko się zdecydować na jedną rzecz, bo wybór jest naprawdę ogromny. Teraz zabawki dla dzieci podzielone są na kategorie wiekowe i w każdej jest po kilkaset produktów. Myślę, że na pierwsze urodziny to można kupić coś trochę droższego. Jeżeli jest to prezent nie kupowany na ostatnią chwilę to poszukałabym czegoś w sklepach internetowych. Tam zawsze mają fajne rabaty albo promocyjne pakiety. W stacjonarnych jest trochę drożej, ale przynajmniej możesz to zobaczyć na własne oczy i dotknąć. Ja akurat nie mam z tym problemu, bo produkt z internetu zawsze można odesłać. Ale to to może kosztować nas kolejne kilka dni zwłoki. Dlatego wszystko zależy od tego, kiedy są urodziny. Ale polecam pooglądać najpierw rzeczy w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-04-2018, 11:22
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

A może jakieś puzzle sklepu ze strony urwis.pl/gry-planszowe-puzzle-karty? Dla rocznego dziecka znajdą się układanki edukacyjne. Myślę, że to znacznie lepszy wybór niż stawianie na kolejne pluszaki, czy zabawki interaktywne. One szybko idą w odstawkę. Puzzle są na lata.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 26-04-2018, 20:20
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 173
Domyślnie

Na Twoim miejscu kupiłabym dzieciaczkowi komplet ubranek. I na lato i na zimę. Znalazłam stronę gdzie sama kupuje hurtowo komplety nowoczesnej odzieży dziecięcej żeby zapłacić jednorazowo za przesyłkę. Ceny są w super okazjach. Sama zobacz https://malani.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 10-05-2018, 15:23
paseczek paseczek is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 38
Domyślnie

A może czapki Broel? Niby drobiazg, ale bardzo praktyczny i z pewnością przyda się na chłodne, wiosenne spacery po parku. Można do tego dokupić jeszcze jakąś książeczkę
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:50.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.