kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-07-2013, 10:37
pawelp29 pawelp29 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 9
Domyślnie bezsenność

Macie problemy z brakiem snu lub bezsenność? jak sobie z tym poradzić bez ciągłych wizyt u lekarza?? znacie jakieś lekarstwa bez recepty ?
__________________
masz problemy ze snem? bezsenność? wejdź na melatonina.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-07-2013, 12:32
asterka asterka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2012
Posty: 14
Domyślnie

Pytasz o problem bezsenności a w stopce masz link z tym zagadnieniem? Czy naprawdę myślisz, że tu są same debilki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 05-11-2013, 09:37
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Ja polecam zacząć ćwiczyć jogę Zaopatrz się w dobre akcesoria do ćwiczeń: http://jogastyl.pl/ i do dzieła
Generalnie działa na umysł tak więc pomoże Ci w przypadku bezsenności.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-03-2014, 09:58
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ciepłe mleko przed snem, muzyka relaksacyjna, unikanie głośnej muzyki i filmów akcji tuż przed snem, próba wyciszenia się na noc, gorąca kąpiel i od razu fruu do łóżka ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 17-03-2014, 12:46
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Podobno pomaga aromat lawendy. Może woreczek z lawendą położony koło poduszki? Albo żel pod prysznic z takim aromatem? Do tego ciekawa lektura przed snem lub film, ale takie które pozwolą nam się wyciszyć i skłonią do refleksji, a nie dodatkowo rozemocjonują. Sama często miałam gonitwę myśli przed snem i wiem, że to wcale w zaśnięciu nie pomaga
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-07-2014, 14:32
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Podobno dobrze przed snem jest wywietrzyć mieszkanie, wziąć gorącą kąpiel oraz wypić melisę. Jak to nie podziała lepiej będzie chyba udać się już do lekarza. Być może problem tkwi gdzieś głębiej niż samo środowisko w którym śpisz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-06-2020, 17:23
Larpis Mężczyzna Larpis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 7
Domyślnie

Uważam, że dla osób cierpiących na bezsenność może przydać się artykuł na https://godre.pl/blog/jak-szybko-zas...est-to-mozliwe gdzie opisano dość ciekawy i skuteczny sposób ma szybkie zasypianie. Bezsenność ma często różne podłoże i z względu na to powinno się dobrać odpowiednie metody radzenia sobie z tą dolegliwością.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-07-2020, 19:08
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Powiem Ci, że kiedyś faktycznie miałam problemy ze snem... Rozmawiałam o tym z koleżanką z pracy i to właśnie ona poleciła mi spróbować brać melatoninę. Weszłam na https://melatonina.pl/ żeby trochę o tym poczytać i bardzo spodobało mi się to, że to naprawdę łagodny i naturalny lek a ma tyle pozytywnych działań! Nie tylko leczy bezsenność, ale również pozwala na uregulowanie rytmu snu. U mnie melatonina sprawdza się naprawdę świetnie i jestem z niej bardzo zadowolona Nareszcie nie mam problemów z zasypianiem!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-03-2021, 17:51
mentik mentik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 787
Domyślnie

Często mam problem z zaśnięciem, ale mimo to jakoś sobie radzę, ostatnio zacząłem oglądać filmy na vod https://www.ogladaj.to/ i daje radę zasnąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 01-06-2021, 16:10
neverland neverland is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 423
Domyślnie

Spróbujcie na noc zażyć Neurexan. Mnie pomaga, ułatwia zasypianie, redukuje stres no i nie otumania, bo rano wstaję wyspana i mam trzeźwy umysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:43.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.