kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-11-2020, 21:15
admma's Avatar
admma admma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 762
Domyślnie Zdrowa żywność

Hejka! Wiecie może, gdzie znajdę sklep ze zdrową żywnością? Macie jakieś ciekawe propozycje? Wczoraj poszperałem trochę w internecie na ten temat i trafiłem na taką stronę https://slodkie-zdrowie.pl/pl/ . Może warto się na ten sklep zdecydować? Co o tym sądzicie? Koniecznie dajcie znać, będę wam bardzo wdzięczny za pomoc!
__________________
Przepraszam, popkultura czasem mózg wyżera.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-12-2020, 13:08
Ferdona Ferdona is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Ja ostatnio staram się zdrowo odżywiać i wybierać produkty, które są lepsze dla mojego organizmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 03-12-2020, 11:21
Kostka Kostka is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 390
Domyślnie

Teraz jest istny szał na zdrowe odżywianie, pełno informacji o tym i porad.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-12-2020, 12:25
kamilla493 kamilla493 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 133
Domyślnie

Znajomi ostatnio przeprowadzali się z Olsztyna i koleżanka wykupiła im na ten czas pakiet takiej jakby diety pudełkowej. Mówi, że super sprawa i że chyba po nowym roku wykupią sobie na dłużej. Ponoć fajne, smaczne, no i przede wszystkim zdrowie posiłki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 12-12-2020, 11:30
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

my nawet w swiezie ziolka sie zaopatrzylismy i bardzo fajnie mi rosnie szałwia w doniczce bio nie spodziewalam sie ze tak latwo bedzie utrzymac ja w domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 12-12-2020, 13:49
ubruen ubruen is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

Zdrowe produkty mają znacznie lepszy wpływ na nasz organizm, co przekłada się na samopoczucie i wygląd.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-12-2020, 16:43
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 069
Domyślnie

A nie macie tak, że robiąc zakupy stacjonarnie nie bardzo wierzycie w jakość tych produktów? Ja mam kilka fajnych sklepów internetowych np. https://www.olejznatury.pl/ jeśli chcecie kupić dobre oleje zimno tłoczone to tutaj. Znam też kilka innych sklepów ze sprawdzonymi produktami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 07-01-2021, 21:50
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

Polecam zapoznać się z ofertą https://zakreconysloik.com.pl/pl/p/Z...kwasownia/6364 . Szeroka oferta, a ceny też nie najgorsze. Poza tym uważam, że warto wydać nieco więcej, ale wiedzieć co się je. Nie boję się też dawać moim maluchom produktów z tego sklepu, bo wiem, że są najwyższej jakości i dzieciom nic po nich nie jest, a uważam że od małego warto uczyć świadomości ekologicznej, tym bardziej jeśli mamy dostęp do takich produktów, a dzieciom smakują
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 14-01-2021, 10:16
Doletia Doletia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Ja zawsze staram się wybierać zdrowsze opcje. Niestety często taka żywność jest sporo droższa..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 14-01-2021, 13:08
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 988
Domyślnie

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie zdrowego odżywiania to jak najbardziej polecam wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez - https://bio-sklep24.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na dobre ceny, rozbudowaną ofertę i jednocześnie sprawnej realizacji. Warto sprawdzić i zacząć w nowym roku dbać o to co jemy, aby czuć się lepiej i oczywiście nie poddawać się choróbskom!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.