kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 24-08-2017, 22:49
norka norka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 568
Domyślnie

Żeby walczyć z trądzikiem trzeba poznać przyczynę jego powstawania. Często odpowiedzialne są za to hormony, warto to skontrolować
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 24-08-2017, 22:55
Franczeska Franczeska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 435
Domyślnie

Trądzik równie dobrze może się pojawić jeśli stosujemy nieodpowiednio dobraną antykoncepcję. Ja tak miałam przy plastrach i dopiero po zrobieniu badań i zmianie ich na wkładkę levosert problem się rozwiązał. Antykoncepcja hormonalna powinna być dobrana właśnie pod kątem badań a pierwszy ginekolog tego nie zrobił :/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 25-08-2017, 11:08
anitanowak anitanowak is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 9
Domyślnie

Jeśli masz problemy z trądzikiem powinnaś skonsultować to z odpowiednim lekarzem, który znajdzie przyczynę i przepisze Ci leki. Sama w domu możesz stosować maseczki oczyszczające i codzienna pielęgnacja twarzy jest konieczna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 25-08-2017, 11:55
playskin playskin is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 42
Domyślnie

Walka z trądzikiem jest trudna, ale powinnaś zacząć od wizyty u lekarza, najlepiej dermatologa.

great post to read
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 27-08-2017, 17:29
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Jeśli masz problem z trądzikiem idź do dermatologa, na pewno powie ci co robić by się zmniejszył. Jeśli chcesz go ukryć na co dzień wypróbuj korektor z Catrice - https://puderek.com.pl/korektory/266...orcellain.html Słyszałam, ze skutecznie usuwa niedoskonalości. Sama go chyba zamówię bo mam cerę naczynkową i nieciekawie wygląda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 04-09-2017, 13:47
bozenka123 bozenka123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 82
Domyślnie

no to chyba nie miałaś szczęścia trafić na dobrego lekarza... nie wiem skąd jesteś, ja polecam dermatologa z torunia http://www.pcme.pl/, to sprawdzona i profesjonalna klinika
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 10-10-2017, 23:23
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Trądziku można się spokojnie pozbyć bez udziału lekarza. Jest kilka sprawdzonych metod, które tutaj zostały przedstawione http://www.laroche-posay.pl/artyku%C...87/a32501.aspx , które są w stanie zapobiec rozwojowi krost, a w ostateczności je wyeliminować.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 26-11-2017, 16:48
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Poczytajcie koniecznie o zabiegach przeprowadzanych za pomocą urządzenia Ellipse. To innowacja, z którą spotykacie się między innymi w Vici Clinic w Krakowie. Tam zabiegi wykonuje przemiła Pani Gosia. Koniecznie o tym poczytajcie - już po pierwszym zabiegu zobaczycie świetny efekt.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 13-12-2017, 15:13
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

Problem z trądzikiem ma praktycznie co druga osoba na świecie, na szczęście są na to metody, który w wielu przypadkach poprawiają kondycję skóry, minimalizują powstawanie opryszczki lub w najlepszym wypadku całkowicie hamują rozwój choroby. Ostatnio zastanawiam się nad takim zabiegiem jak retibrazja, jest to zabieg ze wskazaniami dla osób z przebarwieniami, trądzikiem, bliznami trądzikowymi, wiotkość skóry, rozstępy i wiele wiele innych. Zabieg skutecznie robi korektę niedoskonałości skóry a co najlepsze działa odmładzająco.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 21-12-2017, 05:43
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Tak na dobra sprawę to w gabinetach kosmetycznych jest sporo ciekawych i przede wszystkim skutecznych zabiegów, które pomagają radzić sobie z trądzikiem czy jego następstwami. Ja byłam jakiś czas temu w COCO-TIME we Wrocławiu na oxybrazji. Zabieg polega na złuszczaniu, to taki peeling mechaniczny z wykorzystaniem soli fizjologicznej i powietrza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.