kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-03-2016, 11:57
marzycielkazostendy marzycielkazostendy is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 632
Domyślnie Sprzedać długi?

Podobno sprzedaż długów to najlepsza opcja, żeby odzyskać chociaż część pieniędzy od klientów, którzy zalegają z płatnościami.
Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-03-2016, 13:46
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Na pewno najszybsza, tylko, że wtedy nie ma opcji, że dostaniesz wszystkie pieniądze. Raczej to będzie właśnie tylko część. Możesz też sprawdzić czy zadziała windykacja online. Tutaj: http://vindicat.pl/ możesz zobaczyć na czym to dokładniej polega.
Poza tym rozwiązaniem widziałam też, że Vindicat ma u siebie na stronce taką opcję jak giełda długów. Pewnie można tam spróbować je sprzedać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-05-2016, 17:32
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Do tej pory nie słyszałam o takiej możliwości. A wydaje się to całkiem sensowne.
Tylko na pewno zanim się za to zabierzemy, dobrze jest choć trochę orientować się w temacie. Wydaje mi się, że dobrą opcją są szkolenia z windykacji, takie jak tu: www.wlr.com.pl/szkolenia,30-Windykacja.html . Nigdy nie wiemy tak naprawdę, kiedy tego typu wiedza przyda się nam w praktyce, warto więc zawczasu się zabezpieczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 02-08-2016, 18:08
fantasy7 fantasy7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 76
Domyślnie

Ważne jest, żeby postępować uczciwie i etycznie. Niestety dużo słyszy się teraz o bezprawnych działaniach windykatorów. Przeczytajcie sobie na kredyt123 porady odnośnie tego jak zabezpieczyć się przed takimi sytuacjami. Warto znać swoje prawa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 09-08-2016, 12:54
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia czy takimi sprawami zajmują się kancelarie, ale jeśli szukacie takiej sprawdzonej z Warszawy , to polecam Wam tę- www.kancelaria-notarialna.net.
Przynajmniej Wam doradzą i sprawdzą Wasze papiery- czy w ogóle warto walczyć o swoje.
To smutne, ale czasami różnie to bywa i prawo jest po stronie przestępców, a nie poszkodowanych :/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-01-2017, 22:21
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

Generalnie jeżeli chodzi o odzyskiwanie długów, na pewno dużo większą skutecznością mogą pochwalić się firmy windykacyjne takie jak http://www.lexinkasso.com.pl/ . W tym przypadku bowiem możemy być pewni ogromnego doświadczenia, w zakresie ściągania należności z dłużników, a co więcej w LEX Inkasso nie musimy się obawiać o wysokie koszty usług, bowiem są one ściągane z dłużnika.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-01-2017, 07:26
Karol555 Karol555 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 1
Domyślnie

No nie wiem czy takie sprzedawanie to coś dobrego.
__________________
ortopeda żywiec
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 31-01-2017, 09:03
anitaa-aa anitaa-aa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 3
Domyślnie

Ja się zastanawiałam kiedyś czy sprzedać, ponieważ firmy windykacyjne delikatnie mówiąc zainteresowane długiem były do momentu podpisania umowy. Potem nie było działań. Akurat to był okres kiedy podpisywaliśmy umowę na stałą obsługę prawną z kancelarią mec. Staniszewskiego w Warszawie. Przy okazji rozmów wyszło, że specjalizują się również w windykacji. Okazało się, że kancelarie prawne, przynajmniej wg. moich doświadczeń, są znacznie skuteczniejsze. W zasadzie pierwsze pisma z kancelarii rozwiązały przynajmniej połowę naszych problemów z dłużnikami. Nagle okazało sie, że da sie spłacić wszystko w sensownym czasie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 31-01-2017, 10:35
Tomek468 Tomek468 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 1
Domyślnie

No nie wiem czy takie coś jest dobrym rozwiązaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-03-2017, 20:30
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Sprzedam dług? Istnieje w ogóle coś takiego chyba się jeszcze muszę dużo nauczyć, ostatnio czytałam taki artykuł https://pl.getbucks.com/blog/co-moze...a-co-komornik/ którym było pisane jak działa windykator A jak działa Komornik i czy on się od siebie różnią. Byłam w sumie w szoku bo myślałam że windykator i Komornik to jedna i ta sama osoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:45.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.