kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-07-2018, 14:48
dogsi dogsi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 13
Domyślnie Sala na wesele w Łodzi?

Kochani mam do was takie pytanie, ponieważ organizuje ślub no i tym samym szukam sali na tą uroczystość. Czy może ktoś z was organizował wesele w Venge w Łodzi? Macie może jakieś doświadczenia w tym temacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 13-11-2018, 17:17
Krysta097 Krysta097 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 158
Domyślnie

Z pewnością organizacja wesela oraz znalezienie odpowiedniej sali nie jest wcale łatwe. Wybierając miejsce na urządzenie wesela trzeba wziąć pod uwagę każdy, nawet najmniejszy szczegół. Przede wszystkim warto jest tak dobrać salę, żeby pasowała do Waszej wymarzonej scenerii. Ważne tu są zarówno dekoracje, zastawa jak i kolorystyka panująca na sali. Fajnie jest też, kiedy sala również udostępnia dodatkowe atrakcje jak fotobudka czy słodki kącik, bo wtedy nie trzeba już tego szukać na własną rękę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 15-11-2018, 09:35
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

Sale warto również jakoś*udekorować, ale mało kto ma czas na to, by zrobić to samodzielnie. Z tego właśnie powodu o wiele lepiej jest skorzystać z usług osób doświadczonych w tym temacie.

Ostatnio edytowane przez Marra : 15-11-2018 o 14:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-11-2018, 09:26
janusia7 janusia7 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 117
Domyślnie

przede wszystkim jak już znajdziecie wszystko ładnie, to potem dekoracje najlepiej uwzględnić, ja szukałam sporo girland na stół i serpentyny oraz białe balony i kupiłam w sklepie online http://godanparty.pl dodatki zrobiły wrażenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 13-12-2018, 14:16
olalililaola olalililaola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 3
Domyślnie sala weselna Warszawa

sala weselna musi mieć to coś
zobacz sam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-04-2019, 20:41
beciaa beciaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 342
Domyślnie

na organizacje wesela moge polecic piekna, nowa sale http://mediolan-lowicz.pl/ na 400 osób wiec impreza moze byc naprawde ogromna jesli ktos np planuje na tak duzo osob, zeby było fajnie i hucznie, maja duzy parking, piekny ogrod, mozna posiedziec na zewnatrz, kuchnia tradycyjna, ale z mozliwoscia przygotowania posilkow dla wegetarian jesli zajdzie taka potrzeba fontanna z czekolady mnie sie bardzo tam podobało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 14-04-2019, 15:33
Urata45 Urata45 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 1
Domyślnie

Najważniejsze by zadbać o smaczne jedzenie.

__

drewniane stojaki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 15-04-2019, 12:04
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Jestem z Łodzi i byłam kiedyś tam na weselu , jedzenie było dobre, tylko jak dla mnie wystrój sali nie był ,delikatnie ujmując "wyszukany" . Teraz modny jest kolor biały, jasne przestronne pomieszczenia. Sala jak najbardziel ma potencjał więc może znajdź dobra dekoratorke lub zadbaj o to sama. Podsyłam Ci mała podpowiedźhttps://www.kreatywna.pl/styl-zycia/...e-na-2017-rok/ masz tu opisane jak sie dekoruje czy co się teraz nosi. Polecam sie zapoznać pamietaj ze to Twoj najważniejszy i Najpiękniejszy dzień w życiu, więc zadbaj również o szczególy , by miło go wspominać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:21.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.