kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-04-2022, 12:28
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie Zabiegi estetyczne w Połczynie Zdrój

Cześć dziewczyny Jest tu może ktoś kto mieszka w Połczynie Zdrój ? Jeśli tak to powiedzcie proszę gdzie warto się wybrać na zabiegi związane z medycyną estetyczną ? Jakie salony polecacie ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-04-2022, 12:57
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

wiesz co nie mam pewności ale zerknij czy w tym mieście nie ma przypadkiem Magicznej Kliniki bo coś mi się wydaje, ze tak ja chodzę tylko do nich ale u mnie tu w Warszawie. Prowadzą mobilną działalność i można ich znaleźć praktycznie w całym kraju.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 01-04-2022, 15:53
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

koleżanka @figa ma rację, znajdziesz tu Magiczną Klinikę miałam okazję odwiedzić ten salon i szczerze polecam. Indywidualna obsługa, wysoki poziom zabiegów i bardzo atrakcyjne ceny. Nigdzie indziej nie spotkałam się z tak atrakcyjną ofertą efekty zabiegów bardzo naturalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-04-2022, 08:30
sunka sunka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 304
Domyślnie

sprawdziłam i faktycznie, mogę się tu do nich umówić, wielkie dzięki za info a kojarzycie czy długo czeka się na termin ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-04-2022, 09:29
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

wiesz co z tym bywa różnie. najlepiej zajrzyj sobie na ich fanpage na fb i tam znajdź namiar na swoje miasto, jak zadzwonisz i dopytasz to na pewno powiedzą Ci co i jak nawet gdyby trzeba było chwilkę zaczekać na wolny termin to uwierz mi - warto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 13-04-2022, 01:40
miszelka miszelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 9
Domyślnie

Taka mobilna klinika ma dużo plusów, sama korzystałam jakiś czas temu i jest to dobra opcja. No i właśnie każdy może praktycznie skorzystać, bo ceny mają dość przystępne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 15-04-2022, 17:44
oleckaa oleckaa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 10
Domyślnie

Klinika o bardzo dobrych opiniach, w sieci na FB jest dość znana, bo głównie tak działają i tym kanałem się komunikują z pacjentami. Myślę, że warto się umówić przyjemniej na konsultacje i dowiedzieć się jakie zabiegi są proponowane. Przyjmują tam lekarze to też duży plus. Chociaż nie ma co demonizować też kosmetologów, oni też robią dobrą robotę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-04-2022, 13:30
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Dużo ciekawych zabiegów medycyny estetycznej, więc można coś ciekawego wybrać dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 20-04-2022, 16:02
miszelka miszelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2022
Posty: 9
Domyślnie

Dokładnie, wydaje mi się, że każdy powinien znaleźć jakiś zabieg dla siebie, który sprawi, że będziemy czuć się pięknie. Jakie macie podejście do medycyny estetycznej? Ja przyznam szczerze, że kiedyś nie byłam przekonana, ale z wiekiem człowiekowi zmienia się perspektywa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-04-2022, 14:42
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Cytat:
Napisał miszelka
Dokładnie, wydaje mi się, że każdy powinien znaleźć jakiś zabieg dla siebie, który sprawi, że będziemy czuć się pięknie. Jakie macie podejście do medycyny estetycznej? Ja przyznam szczerze, że kiedyś nie byłam przekonana, ale z wiekiem człowiekowi zmienia się perspektywa.

Nie mam nic przeciwko, sama korzystam. Wiem, że jest wiele osób, które nade wszystko stawiają na naturę, ale można jej dopomóc czemu nie. Nie chodzi o takie zabiegi bardzo mocno inwazyjne, ale takie, które mają za zadanie po prostu utrzymać skórę w lepszej kondycji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.