kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 05-01-2021, 10:28
didel didel is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

warto kupić taką komodę przez internet czy raczej nie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 05-01-2021, 12:24
jaron88 Mężczyzna jaron88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Komoda to bardzo funkcjonalny mebel, z pewnością dobrze sprawdzi się w sypialni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 08-01-2021, 00:48
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Może sprawdźcie sobie centrum mebli warszawa, bo może akurat znajdziecie tam meble, które będą w odpowiedni sposób pasowały do Waszego biura. Jest w czym wybierać, ofert jest mnóstwo i oczywiście na żywo można dokładnie sprawdzić sobie wszystkie dostępne meble.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 25-05-2021, 18:17
weroniczka3 weroniczka3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 257
Domyślnie

Do komody mogą przydać się prowadnice, którymi wygodnie otworzy się i zamknie szafkę Znajdziecie takie https://ekorex.pl/prowadnice-blum-movento oraz inne niezbędne akcesoria do mebli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 25-06-2021, 13:49
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Czasami faktycznie takie prowadnice się psują, dobrze mieć, gdzie dokupić. Ja niedawno zamawiałam komodę, bo nie miałam już gdzie ubrań chować i postawiłam na białą. Jak przeczytałam w sumie tutaj, dzisiaj takie są właśnie modne. A dla Was to się liczy? Czy stawiacie na ponadczasowe?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 16-07-2021, 13:12
madlen_79's Avatar
madlen_79 madlen_79 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2021
Posty: 37
Domyślnie

Osobiście jestem fanką porządnych, solidnych mebli z litego drewna zamiast modeli ze sklejki z popularnych sieciówek Nie tylko są inwestycją na lata, ale przede wszystkim mają duszę, uwielbiam drewniane wyposażenie. Może warto sobie zobaczyć komody kolonialne indyjskie na przykład? Myślę, że w sypialni prezentowała by się idealnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 17-07-2021, 09:20
lang.matilda lang.matilda is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 4
Domyślnie

Komoda to dobry pomysł, jest funkcjonalna, pojemna, więc na pewno się fajnie sprawdzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 19-07-2021, 11:03
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Dziękuję za odpowiedzi! Z tych wszystkich stron, które polecaliście blog http://mpupcycling.com/ przypadł mi do gustu. Ciekawostek na temat aranżacji mieszkania sporo się tutaj naczytałem i myślę, że przy okazji nadchodzącego remontu uda mi się je wykorzystać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 19-07-2021, 11:31
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 333
Domyślnie

Cytat:
Napisał didel
warto kupić taką komodę przez internet czy raczej nie?

Oczywiście, że warto. Teraz popularne jest kupowanie wszystkiego przez internet i w kwestii mebli nie ma się czego obawiać. Sama osobiście kupiłam komodę w sklepie https://amadio.pl/pol_m_Meble_Komody-155.html i jestem z niej bardzo zadowolona - pasuje do pozostałych mebli. Warto pamiętać, że przez internet mamy częściej rabaty niż stacjonarnie i dzięki temu można sporo zaoszczędzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 20-07-2021, 20:18
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Piękne komody w stylu loftowym znajdziesz tutaj https://soolido.pl/ Myślę, ze będą idealnie do sypialni o ile podoba ci się taki styl. Ja mam całe mieszkanie urządzone w stylu loftowym i jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.