kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 19-11-2021, 12:25
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie Nowe urządzenia do wyszczuplania - porady

Prowadzę swój gabinet kosmetyczny i przyszedł czas na rozwój oraz kolejne zmiany jeśli chodzi o nowe usługi oraz urządzenia. Dlatego chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś wskazówki co do urządzeń które odpowiadają za wyszczuplanie i modelowanie sylwetki?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 19-11-2021, 12:31
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

W mojej ocenie jednak szukając przede wszystkim dobrej jakości urządzeń kosmetycznych dla branży beauty które mają pozytywny wpływ na kształtowanie sylwetki to tutaj bardzo dobrze wypada Emson w przypadku którego realnie można liczyć na poprawę wyglądu sylwetki i kształtowanie samych mięśni i też można go znaleźć w ofercie IFApro.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 22-11-2021, 14:08
kate444 kate444 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 300
Domyślnie dieta

Najlepszą metodą dla mnie jest dietetyk i trener personalny. Ja współpracuję z firmą maxprogress i jestem zachwycona. Nie myślałam, że można tak łatwo i przyjemnie chudnąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-11-2021, 15:07
PaulinaW PaulinaW is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 471
Domyślnie

Zdecydowanie warto właśnie szukać profesjonalnego wsparcia i jednocześnie najwyższej jakości oraz skuteczności działania i tutaj jak najbardziej wyróżnia się Emson https://ifapro.pl/emson/ można liczyć na skuteczne kształtowanie sylwetki i wyrabiania tej bardziej sportowej na której naszym klientkom szczególnie zależy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 25-11-2021, 15:09
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 2 000
Domyślnie

W takim razie czas najwyższy sprawdzić, zobaczymy co z tego wyjdzie również w naszym przypadku!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-12-2021, 13:08
aabshire's Avatar
aabshire aabshire is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 4
Domyślnie

Nie wierzę w takie urządzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 11-12-2021, 22:47
karmia karmia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 347
Domyślnie

W tym temacie, ostatnio do swojego gabinetu medycyny estetycznej, kupiłam nowy system https://lightderm.pl/sculping-pro-mu...achine-ems-iv/ do fajnego spalania tłuszczu i modelowania sylwetki. Wygodne dla klientów i przede wszystkim nowoczesne rozwiązanie dla nowych jak i obecnych klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 18-03-2022, 07:16
Barolka Barolka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 503
Domyślnie

Teraz zabiegi laserowe są bardzo polecane i bardzo popularne z tego co zauwazylam wsrod znajomych. Zreszta aama chodziłam wiosną do https://klinikamiracki.pl/klinika-miracki-katowice/ na takie wyszczuplające i naprawdę taka liposukcja laserowa to super sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.