kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-04-2018, 11:10
Waldinka Waldinka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 2
Domyślnie Kancelaria

Hejka!
Szukam kancelarii prawnej i zastanawiam się, na jakie rzeczy najlepiej zwrócić uwagę przy jej wyborze. Dodam, że nigdy wcześniej nie było u mnie okazji, by korzystać z usług takiej firmy, a sytuacja pojawiła się znikąd i wymaga szybkiej i sprawnej interwencji.
Czy ktoś z obecnych może korzystał ze wsparcia kancelarii i może jakąś polecić? Miasto nie ma znaczenia, chodzi mi o to, by byli rzetelni i wiedzieli, co robić w każdej sytuacji.
Z góry bardzo dziękuję.

ED: Znalazłam firmę z dokładnym opisem swoich działań na swojej stronie Internetowej https://www.i-kancelaria.pl/o-kancelarii/ Tego brakuje innym firmom, dlatego swoją sprawę z pewnością powierzę właśnie im!

Ostatnio edytowane przez Waldinka : 20-04-2018 o 09:08.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 24-04-2018, 17:53
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

Skoro miasto nie ma dla Ciebie znaczenia, to z czystym sumieniem polecę Ci kancelarię https://kancelaria-kopko.pl. Siedziba kancelarii mieści się w Warszawie, dokładniej na Al. Solidarności 119/125. Uzyskasz tam pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego i nie tylko. Możesz też liczyć na bezpłatna poradę prawną udzielaną telefoniczne. Pamiętaj, że jeśli znalazłaś się w jakieś nieciekawej życiowej sytuacji, to warto się o taką pomoc postarać jak najszybciej...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-04-2018, 10:44
Kostka Kostka is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 392
Domyślnie

Bo ja wiem... może warto byłoby się rozpytać wśród znajomych czy nie mają jakiś doświadczeń z kancelariami?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.