kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZWIĄZKI > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 01-06-2016, 20:08
maggdd4f maggdd4f is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 1
Domyślnie Gdzie kupić części do forda ?

Szukacie dobrego sklepu w którym możecie zamówić dobrej jakości oryginalne części ford warszawa ? Jeśli tak to zamówcie je w tym wyśmienitym serwisie samochodowym, wszystkie części na pełnej gwarancji !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 05-07-2016, 13:36
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

no najlepiej to zacząć od internetu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-12-2016, 20:36
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Ja ostatnio szukałam części do Toyoty i trafiłam na http://www.toyota.anwa.eu/czesci.json Miałam kupic używane części ale chyba jednak zdecyduję się na oryginalne. Cenowo jest bardzo ok i co najważniejsze mam w miarę nowe auto i nie chcę za bardzo pakować w nie używanych części.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 26-03-2017, 17:15
karmazyNOWA's Avatar
karmazyNOWA karmazyNOWA is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał maggdd4f
Szukacie dobrego sklepu w którym możecie zamówić dobrej jakości oryginalne części?


Czasem bardziej opłaca się kupić używane części niż nowe, wprost od producenta. Jeśli nasz samochód ma swoje lata, to nie warto ładować w niego dodatkowych środków. Mój mąż przekonał się ostatnio do auto części ze skupu pojazdów. Okazuje się, że czasem można za nieduże pieniądze kupić prawie nową część (bo np. nowe auto miało wypadek, ale pewne elementy ocalały nienaruszone). Oczywiście mowa tu od drobnych częściach. Zawieszenie, czy układ hamulcowy, które decydują o bezpieczeństwie lepiej kupować nowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-03-2017, 14:55
widias77 widias77 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 1
Domyślnie

Najlepiej kupować części na giłedzie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-03-2017, 19:11
aniaola37 aniaola37 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 185
Domyślnie

A znacie może portal https://imoto.zone/ ? Tam kupicie nie tylko części do forda ale i to wszystkich modeli samochodów. Wystarczy, że się zarejestrujecie, wpiszecie numer VIN waszego pojazdu i system sam dopasuje do niego części oraz oferty ich zakupu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-08-2017, 13:56
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Nie zawsze jest tak łatwo rozpoznać, która część (i czy w ogóle) wymaga wymiany. Tutaj https://sprzedajemy.pl/poradnik/do-c...zarowe-art2432 jest pomocny tekst o tym, jak rozpoznać, kiedy trzeba wymienić świece żarowe. Warto znać te objawy, by móc w porę zadziałać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 03-10-2017, 09:07
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Można kupić i w necie i stacjonarnie ale ja to pozostawiam zaprzyjaźnionemu mechanikowi, on wie lepiej co kupić, namówił mnie też na instalację lpg i umówił na montaż zestawu optima, dzięki temu jeżdżę nie wydając dużo na paliwo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-11-2017, 15:06
logso logso is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 4
Domyślnie

najlepiej przez internet, nigdzie nie dostaniesz tak niskich cen jak w internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 10-11-2017, 11:07
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 861
Domyślnie

Najlepiej kup w jakimś sprawdzonym sklepie motoryzacyjnym a jeśli się obawiasz to może poproś swojego mechanika, żeby Ci zamówił? Ja akurat nie mam forda, ale wszystkie części do samochodu zamawiam tutaj https://adamot.pl/ , bo tutaj mają najlepszą ofertę, najniższe ceny i świetną obsługę klienta, a na to również zwracam uwagę w bardzo dużym stopniu. Polecam szczególnie jeśli potrzebujecie haków, łańcuchów i tego typu rzeczy. W tym ofertę mają bezkonkurencyjną.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.