kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 23-05-2016, 11:47
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

Mnie się bardzo podoba że dzisiaj istnieje taka różnorodność wśród zegarków i każdy może wybrać coś dla siebie. Nie to co kiedyś jak był jeden wzór zegarka dla wszystkich. Teraz można je fajnie dopasować do indywidualnego stylu. Bardzo duży wybór zegarków ma domodi.pl gdzie ostatnio sama kupiłam sobie taki zegarek:

Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 24-05-2016, 13:13
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

No ten niczego sobie. Może nie do końca mój kolor, ale tak to mi się podoba jego design.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 27-06-2016, 16:42
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domyślnie

a co myślicie o smartwatchach? zamawiam właśnie telewizor w sklepie internetowym samsunga http://sklepsamsung.pl/ i wpadł mi w oko smartwatch gear S2, chętnie bym sobie wzięła na raty bo nie mam akurat zegarka, a jak mam wydać 1000 zł na porządny zegarek to wydałabym 1500 na ten inteligentny. Macie polecacie? W sklepie można wziąć na raty, cena wydaje mi się ok, do tego z darmową dostawą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 08-07-2016, 13:19
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Te wszystkie tradycyjne zegarki sa na prawdę nude. I bardzo mi zależy żeby kupić sobie coś na prawdę rewelacyjnego i niespotykanego. A to mi daje apple z nowych watch http://ispot.pl/watch Co o tym sądzicie ? Na prawde bardzo mi się podoba i chcę sobie Go kupić. Lecz chciałabym poznać jeszcze wasze zdanie. Może pojawi się tutaj jakiś szczęśliwy posiadacz takiego sprzętu co zechce podzielić się swoją opinią.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 14-07-2016, 18:50
kenko kenko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 1
Domyślnie

w ostatnim czasie bardzo modne stały się takie zegarki drewniane, tak zwane plantwear - takie trendy, wszyscy chcą być eko według mnie nie jest to jakiś wielki luksus chociaż zegarki mają sporą cenę, jak na takie, robione z naturalnych materiałów. Oczywiście co kto lubi, jednak ja wolę zegarki ze stali, szczególnie jeśli chodzi o męską modę, są eleganckie, mocne i naprawdę solidne. A wy co myślicie o plantwear? Podobają wam się takie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-07-2016, 10:28
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Też ostatnio szukałam i przeglądałam zegarki. Wypatrzyłam zegarki męskie fossil i bardzo mi się spodobały. na pewno mąż dostanie na urodziny. Dla siebie szukam jeszcze odpowiedniego modelu. Ale tak różne mi się podobają że nie potrafię się zdecydować a nie chcę kupować pięciu sztuk.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 21-07-2016, 12:12
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Mi się bardzo spodobał ten turkusowy zegarek ze zdjęcia. Ciekawe czy jest jeszcze w innych kolorach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 06-10-2016, 12:47
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Szukasz do jakiejś konkretnej kwoty? Ja uważam, że lepiej zapłacić nieco więcej i mieć produkt świetnej jakości, który posłuży Ci na lata. Co powiesz na markę Timex: https://www.e-watches.pl/zegarki-damskie/timex ?
Mają klasyczne modele, z prostą kopertą i paskiem skórzanym albo kolekcje Easy Reader lub Weekender w różnokolorowych wersjach. Duży wybór
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 29-11-2016, 09:30
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Zegarki z lorus są dobrej jakości. A przy tym nie kosztują nie wiadomo ile.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 19-12-2016, 11:10
Michel Michel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 797
Domyślnie

Ja najbardziej lubię tą markę https://wkrzys.pl/omega-zegarki
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.