kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 06-03-2016, 13:26
Ladye Ladye is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2013
Posty: 77
Domyślnie

Silna wola jest najważniejsza. Ja rzuciłam bez żadnych wspomagaczy, chociaż pierwsze 2 tygodnie były trudne. Mój mąż natomiast skutecznie rzucił palenie z pomocą Desmoxanu, nawet nie zużył całego opakowania do końca.
__________________
Gdyby Bóg była kobietą, nigdy by nie pozwoliła, żeby się tyło po jedzeniu.
http://terapiarodzinna.com - psychoterapia w nurcie systemowym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 13-03-2016, 21:23
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Moja znajoma stosowała Desmoxan i udało się jej rzucić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 01-04-2016, 09:32
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Jak rzucasz palenie to pewnie nawet sobie nie zdajesz sprawy ile toksyn jest uwięzione w Twoim ciele. Dlatego trzeba oczyścić organizm. Istnienie masa produktów które mogą Ci w tym pomóc a jednym z najlepszych jest http://www.vitalny.pl/pl/p/MyVita-Ml...ien-200g-/1786 Warto podejść do sprawy bardzo poważanie bo bez tego nie osiągniemy sukcesu jakim jest rzucenie palenia i pozbycie się nikotyny z naszego organizmu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 24-04-2016, 13:24
Ajlar Ajlar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 533
Domyślnie

Tez słyszałam, że desmoxan działa bardzo skutecznie. Moja znajoma go zażywała i w ciągu tygodnia przestała palić. Mówiła, że nawet nie ciągnęło jej do papierosów. Ja chyba też się na niego zdecyduję bo od dłuższego czasu usiłuję rzucić palenie bezskutecznie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 30-05-2016, 20:54
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Tabletki działają skutecznie w połączeniu z silną wolą. Inaczej taka kuracja nic nie da. Ja także myślę o rzuceniu, aktualnie przeniosłam się na e-papierosa, który jest tańszy, części kosztują kilka złotych https://vapuj.pl/baterie-mody-do-vap...ryzatorow.html i wymienia się raz na kilkanaście miesięcy, także to prawie żaden wydatek w stosunku do papierosów. Już powoli się odzwyczajam, ale powolutku i na spokojnie. Nie chcę nic na siłę, bo jak rzucę to na dobre. Nie chcę wracać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 17-01-2017, 15:29
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Mam znajomą, która jest uzależniona od chwili na papierosa, a nie od samej nikotyny Wiem, że w tym momencie się przerzuciła na vaporizery. Ostatnio sama wypróbowałam jej olej z konopi i powiem Wam, że jest to dobry sposób by się przerzucić ze zwykłych papierosów i przestać palić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 26-10-2017, 09:39
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Ostatnio palę e-papierosy i według mnie to świetna alternatywa dla klasycznych fajek. Tańsza i na pewno zdrowsza. Swoją drogą fascynują mnie teraz urządzenia o nazwie waporyzatory. Słyszeliście o takowych? Model titan 2 w sklepie Vapuj.pl służy do odparowania suszu roślinnego i to może ciekawa gratka dla każdego palacza. Takie podgrzewacze ograniczają też trujące środki wydzielane podczas spalania. Zapewniają podobno świetny aromat i posmak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 02-10-2018, 16:44
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

Ja palę. Rzucałam palenie kilka razy i niestety mi się nie udawało. Szukam teraz skutecznego środka który mnie nie uzależni dodatkowo, a faktycznie pomoże. Wspólnie z mężem postanowiliśmy skończyc z tym nałogiem. O tych tabletkach tabex słyszałam, ale chętnie się dowiem coś więcej? Ktoś je brał ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 02-10-2018, 18:31
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

Nie stosowałam, sama jestem ciekawa czy pomagają.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 03-10-2018, 09:01
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 993
Domyślnie

Witam, ja rzuciłam palenie jakiś czas temu. Moim głównym problemem jest teraz nadciśnienie...myślę,że to wina tylu lat palenia...jestem strasznie zła na siebie,bo dla mnie to dość duży problem. Szukam skutecznych środków, które mogłyby mi pomóc i znalazłam takie https://www.nowafarmacja.pl/leki-na-nadcisnienie czy ktoś coś stosował? Czy polecacie? Nie mam czasu być taką ostrożną i bardzo dbać o siebie,bo pracuję niestety bardzo dużo, dlatego potrzebuję czegoś,bo mi pomoże..
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.