kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Małżeństwo
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-11-2015, 13:39
Dulcynea Dulcynea is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 747
Domyślnie Mąż nie lubi jak się maluję

Ale ja nie potrafię wyjść na miasto bez makijażu. I co robić? Zrezygnować czy zminimalizować?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-11-2015, 19:19
Sonia Sonia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 8
Domyślnie

Witaj, generalnie jeśli Twój makijaż jest Ci potrzebny to nie rezygnuj z tego. Moim zdaniem Twój mąż trochę przegina. Przecież jesteś kobieta i musisz jakoś wyglądać. Nie daj się zmanipulować. Przecież robisz to także dla siebie, a nie tylko dla niego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-11-2015, 21:53
MamaKasi's Avatar
MamaKasi MamaKasi is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 4
Domyślnie

Ja się nie dziwię, że twój mąż tego nie lubi. Mój też tego nie lubi, ale mniejsza z tym, najważniejsze, że ja tego nie znoszę. Najgorsze było to, jak kiedyś się malowałam, że po zmyciu makijażu w lustrze patrzyła na mnie zupełnie inna kobieta, i tego nie znosiłam najbardziej. Najważniejsza jest samoakceptacja! Ja się nie maluję i teraz jak ostatnio tylko oko pomalowałam na imprezę rodzinną, to wszyscy patrzyli na mnie jak na dziwadło, dobrze, że koleżanka miała mleczko do demakijażu miała... Wszystko to kwestia przyzwyczajenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-11-2015, 22:28
hermionag hermionag is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 6
Domyślnie

Dulcynea, a o jaki makijaż chodzi? Jeśli lubisz nosić jakiś mega ostry, wyzywający makijaż to rozumiem Twojego męża, bo taki makijaż nie jest odpowiedni na każdą okazje. Za to jak Twojemu mężowi przeszkadza taki delikatny makijaż typu nude to już jest coś nie tak. Dlaczego Twój mąż nie pozwala Tobie się malować? Jest zazdrosny o Twoje wyjścia czy o co chodzi? Może nie tylko chodzi o Twój makijaż, tylko samotne wyjścia lub strój jaki na nie zakładasz?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-11-2015, 11:30
Nataliasr's Avatar
Nataliasr Nataliasr is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 6
Domyślnie

Nie piszesz o tym, w jaki sposób się malujesz. Wierzyć mi się nie chce, że mężowi nie podobałby się jakiś dyskretny makijaż. Z doświadczenia jednak wiem, że wiele kobiet nie zna zupełnie umiaru w malowaniu się i od samego rana mają na sobie tyle tapety, jakby się wybierały na karnawałowy bal. Wygląda to groteskowo. Mam panią w warzywniaku pod blokiem, od rana w doklejanych rzęsach, przerysowanych brwiach, tipsy na 2 cm. Ona nie ma męża, ale jakby miała, powinien jej zabronić takiego kiczu na buzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 19-11-2015, 08:52
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sonia
Witaj, generalnie jeśli Twój makijaż jest Ci potrzebny to nie rezygnuj z tego. Moim zdaniem Twój mąż trochę przegina. Przecież jesteś kobieta i musisz jakoś wyglądać. Nie daj się zmanipulować. Przecież robisz to także dla siebie, a nie tylko dla niego.

Zgadzam się całkowicie - makijaż robisz dla siebie, a jeśli mąż wariuje z zazdrości, to naprawdę to jest jego problem a nie Twój.
Ja nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez makijażu - czy to delikatnego z cieniami by the balm np takimi, czy mocniejszego - gdy wybieramy się razem na imprezę.
Ale i do pracy - no jak iść bez??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-11-2015, 13:52
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

to maluj się delikatnie, jakiś kompromis wtedy będzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.