kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 06-01-2019, 21:12
inka inka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 1 167
Domyślnie

Wypady do restauracji to świetna forma spędzania wolnego czasu. Chyba jedna z moich ulubionych Do restauracji można wyskoczyć z mężem, z koleżankami, z paczką znajomych czy z rodzinką. To takie uniwersalne miejsce, które wszyscy lubią Jeśli chodzi o konkretne restauracje, to ja najczęściej goszczę w https://www.pizzadominium.pl/lokale/wroclaw . Uwielbiam pizzę, a w dominium mają też makarony, które sa moją drugą miłością! W ogóle włoska kuchnia jest moją pasją i cieszę się, że w dominium mogę zjeść potrawy, które smakują naprawdę włosko! Moja ulubiona pizza to zdecydowanie pepperoni, ale często próbuję też nowych smaków Odkąd wprowadzili opcje super cienkiej pizzy, to właśnie taką najczęściej zamawiam. Ale wciąż można wybrać klasyczne czy grube ciasto, także każdy znajdzie coś dla siebie. To też sprawia, że dominium to świetne miejsce na wypad ze znajomymi czy rodziną, bo każdy może zamówić coś na co ma ochotę, a jest z czego wybierać!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 09-01-2019, 23:23
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Bardzo lubię kuchnię włoską, dlatego takie odwiedzam najczęściej. Sprawdzam różne restauracje w okolicy i dla mnie nowością jest http://lavita.kolobrzeg.pl/ Widziałam na stronie ich menu i mają ciekawe propozycje. Koniecznie muszę się przekonać, jak smakuje jedzenie u nich.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 09-01-2019, 23:35
HejIsland HejIsland is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 2
Domyślnie

weź go do jakiejś prestiżowej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 15-01-2019, 22:57
Agusia88 Agusia88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 21
Domyślnie

Przy okazji spotkania biznesowego, zaliczyłam kolejna restaurację na mojej gastronomicznej mapie. Tej ulubionej mapie. Byłam w Bubbles Bar w stolicy. Pokochałam to miejsce za wystrój, za atmosferę, którą tam zastałam. Za bąble, które przyjemnie łaskotały mnie w podniebienie i jedzenie, które powala na kolana.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 19-01-2019, 22:56
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Ja bardzo lubię klimatyczne restauracje w warszawie taką jest na pewno Papu. Coś dla młodych, starszych , a nawet dzieci. Lubimy zjeść coś na mieście z znajomymi i pogadać. Czasem taki wyjście jest fajną rozrywką, a zjedzeni czegoś dobrze ugotowanego sprawia ekstra radość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 08-02-2019, 07:16
elabarbara elabarbara is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 541
Domyślnie

My lubimy chodzic do restauracji, gdzie spędzamy miło czas. Najczęściej z mężem to wybieramy się do restauracji Akademia w Warszawie, jedna z naszych ulubionych miejscówek. Tam zawsze znajdziemy kącik dla siebie na romantyczna kolacje we dwoje, miła atmosfera, muzyczka. A jedzenie maja bardzo smaczne i co najważniejsze świeże.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 19-02-2019, 10:18
witek350 Mężczyzna witek350 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 109
Domyślnie

Gdy brak pomysłów, zawsze można iść do pizzerii - pizza kraków to rodzaj dania, który ciężko zepsuć. Nie bez powodu mówi się że pizza jest jak seks - nawet gdy jest słaba, to jest dobra
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 11-03-2019, 20:00
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Kiedy mam ochotę na coś pysznego, takiego innego, to wybieram się do mojej ulubionej restauracji w Radomsku, Las. Kuchnia jest tam rozmaita, ale co bym nowego z ciekawości nie zamówiła to jest pyszne. Nie dziwię się, że taki ruch tam jest. Jak jest pysznie, to i ludzi zawsze dużo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 13-03-2019, 09:15
Marra Marra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 655
Domyślnie

My nieraz wybieramy się z mężem do restauracji Kolorowa w Olsztynie. Świetne miejsce, w którym można dobrze zjeść za całkiem nieduże pieniądze. Fajny klimat i miła obsługa!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 14-03-2019, 13:38
GrzesiekLe Mężczyzna GrzesiekLe is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 15
Domyślnie

Ja wychodzę raz lub dwa razy w miesiącu. Wszystko zależy od tego jak mamy czas. Bardzo lubimy chodzić do tej restauracji https://rajcula.pl/karczma-rajcula, bo restauracja jest bardzo fajna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.