kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 27-12-2018, 08:05
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Taka dieta pudełkowa jest teraz bardzo popularna. Nie ma co się dziwić, bo to duże ułatwienie. Ja większość czasu spędzam poza domem, nie mam czasu gotować, a nieregularne posiłki były moją codziennością. Przynajmniej odkąd zamawiam https://lodzkiepudelko.pl/ to znajduję ten czas, aby zjeść śniadanie, obiad i kolację. Nie płacę dużo, bo zaledwie 60zł dziennie - to na pewno mniej, niż w restauracji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 27-12-2018, 13:53
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja już miałam kiedyś dietę pudełkową i byłam bardzo zadowolona. Sporo dzięki niej schudłam. Teraz chcę wrócić do pudełek bo nie mam czasu na gotowanie a chcę smacznie i zdrowo jeść. Myślę o zamówieniu diety z http://www.food2door.pl/ Mają szeroką ofertę i atrakcyjne ceny a wszystko jest dostarczane na czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 28-12-2018, 10:51
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Ja jestem od pewnego czasu na pudełkach i bardzo sobie chwalę. Zdecydowałam się przejść na takie rozwiązanie ze względu na to, że nie toleruję glutenu a ciężko mi było samej sobie selekcjonować jedzenie na gluten i bezgluten... Teraz robi to za mnie dietetyk. Ja zamawiam w http://healthypack.pl/ . Dobry kontakt, bardzo smaczne i zbilansowane posiłki, terminowa dostawa. Bardzo się cieszę, że są na rynku takie firmy i każdemu polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 28-12-2018, 13:19
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Mnie taka opcja diety bardzo odpowiada. Zamawiam Wygodnądietę, dzięki nim jem zdrowo, regularnie i smacznie. A co ważniejsze cenowo wychodzi mnie porównywalnie do tego ile płaciłam miesięcznie za zakupy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 08-01-2019, 11:46
flojeh flojeh is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 2
Domyślnie

Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 20-01-2019, 22:22
kamikka kamikka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 224
Domyślnie

Nigdy nie zamawiałam cateringu dietetycznego, bo zawsze uważałam go za bardzo drogi i szkoda mi było na to pieniędzy. Jednak ze względu na brak czasu spowodowany natłokiem obowiązków i w pracy i w domu postanowiłam zaryzykować i spróbować. Jak na razie przeglądam sobie oferty firm, ktore znalazłam dzięki temu serwisowi https://catering-pozywny.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 26-01-2019, 21:34
grzesiowa grzesiowa is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 66
Domyślnie

@kamikka poszukaj sobie w takim razie cateringu WygodnaDieta
polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 05-02-2019, 13:46
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majka3008
Mnie taka opcja diety bardzo odpowiada. Zamawiam Wygodnądietę, dzięki nim jem zdrowo, regularnie i smacznie. A co ważniejsze cenowo wychodzi mnie porównywalnie do tego ile płaciłam miesięcznie za zakupy.

Też od nich zamawiam. Z posiłków jakie dostaję jestem zadowolona. Są syte, smaczne i urozmaicone I w końcu nie muszę tracić czasu na gotowanie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 05-02-2019, 17:18
Karolina Ka Karolina Ka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 71
Domyślnie

Ja już od jakiegoś czasu zmagałam się z wyborem kateringu. Najwiekszym problemem był dla mnie cellulit i kaurat trafiłam na oferte z Wygodnadieta. Tam mają specjalnie dostosowaną dietę do tego "problemu". Efekty bardzo szybko zauważylam, a do tego są punktualni i jedzenie jest różnorodne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 06-02-2019, 09:46
jowcia jowcia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 5
Domyślnie

bardzo lubie pudełka. to wygodne rozwiazanie w dzisiejszych czasach. sama korzystam z wygodnadieta, maja pyszne jedzenie, szybo stracilam na wadze, lubie ich bo zawsze mam jedzenie na czas i maja spory wybor jesli chodzi o wybor dietyi jej kalorycvznosc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.