kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 02-10-2017, 14:14
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Suplementami? No co Ty! Polacy jedzą za dużo suplementów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 02-10-2017, 15:30
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

e tam za duzo, dicofer jest na tyle dobry, że uzupełnia niedobór żelaza szybko i jest skuteczny...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 03-10-2017, 03:14
Marebito Marebito is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 4
Domyślnie

Moje zdrowe odżywianie się polega na wszelkiego rodzaju koktajlach owocowo warzywnych. W gazetce lidla sa dobrej jakości blendery
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 06-10-2017, 11:23
Beata Wilkowska Beata Wilkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 244
Domyślnie

Niestety nie jesteśmy w stanie w dzisiejszych czasach uzupełnić wszystkich mikroskładników dietą, dlatego ważna jest suplementacja, ale najważniejsza jest jednak dieta i zdrowe nawyki.
Wybróbowałam wiele diet, ale najważniejsza jest jednak równowaga. Ja aktualnie korzystam z diety przygotowanej przez catering Fitapetit https://www.fitapetit.com.pl i mogę śmiało polecić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 10-10-2017, 06:52
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Do swojej diety ja wprowadziłam ryby, nie od dziś wiadomo że są bardzo zdrowe. Bardzo lubię łososia norweskiego https://www.frisco.pl/pid,4569/n,sue...ny/stn,product Daje go do sałatek. Lub po prostu jem z kanapką. Słyszałam, że niektórzy dodają go do ciepłych posiłków, ale ja jeszcze nie próbowałam takiego wydania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 18-10-2017, 15:20
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Zdrowe odżywianie wiąże się też z suplementami diety. Ostatnio widziałam, że istnieją nawet specjalistyczne suplementy, które mają wpływ na układ nerwowy. Znajdziecie je między innymi tu: https://www.alezielonysklep.pl/9489-uklad-nerwowy. Warto o tym pomyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 24-10-2017, 00:47
Kiroszka Kiroszka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 4
Domyślnie

Moim zdaniem warto skorzystać z usług dietetyka. Taki specjalista dobierze dla nas indywidualną dietę. Warto rzucić okiem na ranking dietetyków
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 24-10-2017, 11:33
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne, bo dzięki dostarczaniu wszelkich minerałów do organizmu jesteśmy chronieni przed różnego rodzaju infekcjami. Ja nawet w ciąży, kiedy szczególnie trzeba o siebie dać to stosuję suplementy. Nie chce mieć żadnej anemii czy problemów z rozwojem maluszka, dlatego sama chciałam żeby lekarz zapisał mi dicofer. Żelazo jest bardzo ważne, dlatego dbajmy o jego odpowiedni poziom w organizmie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 24-10-2017, 16:14
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Ja dbam o swoją diete i staram się codziennie przemycać do dań owoce i warzywa. Kupiłam sobie też świetny blender z Łucznika https://galerialucznik.pl/product-po...owy-BL566.html w którym staram się codziennie zrobić jakieś smoothie i zastępuje nim jeden posiłek dziennie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 24-10-2017, 17:33
Pazur Pazur is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 4
Domyślnie

Teraz straszna moda jest na zdrowe odżywanie, tylko czy rzeczywiście da się tak szybko zmienić przyzwyczajenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.