kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 21-10-2015, 10:44
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie Gdzie można zarazić się grzybicą stóp?

Czy teraz, zimą/jesienią można gdzieś jeszcze zarazić się grzybicą stóp?
Czego unikać?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-10-2015, 14:38
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie

Na pewno chodzenia na boso we wszelkich publicznych miejscach, takich jak baseny czy przymierzalnie.
Poza tym warto wiedzieć jak sobie radzić z takimi problemami jak już się pojawią. Zobacz sobie tutaj jak może być leczona grzybica stopy.
Nie jest to specjalnie trudne - można szybko pozbyć się tej dolegliwości pod warunkiem, że zadziałasz natychmiast gdy tylko coś zauważysz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 14-03-2016, 14:00
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś o grzybicy stóp, czy paznokci to odsyłam na tą stronę https://rodzinazdrowia.pl/dlonie-i-stopy . Jest na niej bardzo wiele ciekawych artykułów i w tym artykuły o grzybicy stóp. Sama w ubiegłym roku miałam ten problem i bardzo długo go leczyłam, bo późno zdecydowałam się na wizytę u lekarza. W moim przypadku była to grzybica złuszczająca, którą pomyliłam z przesuszoną skórą stóp. Szkoda, że wtedy nie znałam tej strony, bo być może dużo szybciej zdecydowałabym się na wizytę u lekarza i szybciej wyleczyłabym się z tej choroby. Teraz jest ostatni moment na leczenie jeśli chcecie móc bez skrępowania pokazać stopy latem, bo leczenie jest czasochłonne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-01-2019, 10:04
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 415
Domyślnie

No przede wszystkim baseny, gdzie nie wolno chodzić bez jakiś klapków. Później używanie czyjegoś obuwia, ręcznika itd. Jeśli macie jakieś podejrzenia, że pojawiła się u Was grzybica, to możecie zastosować sobie produkty od https://www.callusan.sklep.pl/k/28/stopa-sportowca Myślę, że będziecie zadowoleni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 08-04-2020, 11:59
annalu13 annalu13 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 87
Domyślnie

Mi się wydaje, że niestety zaraziłam się na basanie :/ Nigdy nie miałam problemu ze stopami i nagle od kiedy zaczęłam regularnie pływać pojawiła sie grzybica. Na szczęście szybko się wyleczyłam z pomocą doktora z Instytutu Podologicznego w Rzeszowie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.