kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Edukacja
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 16-03-2015, 10:32
muszkieterka muszkieterka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 1 290
Domyślnie Jak trudno zdać egzamin na prawko?

Trudno jest zdać egzamin na prawo jazdy?
Zastanawiam się jaką szkołę jazdy wybrać, żeby mieć jak największe szanse na zdanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-03-2015, 19:50
kwiecienplecien kwiecienplecien is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 973
Domyślnie

Wybierz taką szkołę, która cieszy się jak najlepszą opinią.
Warto poczytać w internecie i popytać wśród znajomych.
Dobrze jest jeśli na stronce szkoły, możesz zdobyć wszelkie niezbędne informacje, tak jak tu: http://lok.org.pl/kursy
Wtedy wiesz, że taka działalność jest przejrzysta i możesz na niej polegać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-03-2015, 11:12
fella fella is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 1
Domyślnie

Ja robiłam egzamin na prawo jazdy w Zabrzu w firmie Motorat. Robiłam A oraz B czyli autko+motocykl. Co do poziomu:
Ciężko jest zdać egzamin- porównując do tego jakie egzaminy były kiedyś to teraz jest o wiele ciężej, co nie znaczy, że nie da się zdać. Wystarczy dobrze się przygotować, sprawdzić wszelakie informacji no i jeździć i jeszcze raz jeździć. Polecam również sprawdzić ten artykuł: Doskonalenie techniki jazdy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 21-05-2015, 23:54
poludnica poludnica is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 10
Domyślnie

To chyba robiłaś kurs na prawo jazdy, a nie egzamin. Egzaminy są przeprowadzone przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego. Niestety w tym kraju co raz trudniej zdobyć prawo jazdy, a co raz łatwiej je stracić Co kraj to obyczaj :P Może coś się zmieni za jakiś czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-05-2015, 15:26
asiaa123 asiaa123 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

Wydaje mi się, że jeżeli wybierzesz na prawdę dobrą szkołę, taką którą na przykład poleci ci ktoś kto nie miał problemu ze zdaniem tego egzaminu. Poza tym jeśli podejdziesz do tego poważnie i masz jakiś dar do jazdy nie powinno być z tym jakiegokolwiek problemu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 01-06-2015, 22:48
maxina maxina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

No różnie z tym bywa szczerze mówiąc.. Czasem jak się ma pecha to można uwalić, nawet jak człowiek jest dobrze przygotowany. Oczywiście jazda samochodem to nie jest sterowanie statkiem kosmicznym i każdy może się tego nauczyć, ale niestety forma zdawania egzaminu na prawo jazdy w naszym kraju pozostawia sporo do życzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 02-06-2015, 10:33
Klaudisia22 Klaudisia22 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Po tym jak zmieniły się przepisy na prawo jazdy coraz trudniej. Ktoś bez sensu wymyślił te zmiany. Trzeba się nie źle namęczyć zanim się uda zdać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-06-2015, 11:17
buulba buulba is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Teraz jest coraz gorzej bo te właśnie całe komisje wprowadzają tylko dodatkowe pytania i tylko myślą w jaki sposób tylko uwalać na byle czym kursantów. Bo dziewczyny na pamięć się tych pytań uczą i ich nawet nie interesuję treść takich pytań. Czyli bez sensu to jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-06-2015, 11:38
superior superior is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Na dziś dzień trudniej zdać teorie niż praktykę. Kiedyś było odwrotnie, ja zdawałam w 2009 roku to teorie zdałam bez problem, a z jazdą było gorzej. Teraz trudniej ogarnąć teorie, bo pytań jest bardzo dużo i wiele podchwytliwych. Co do szkoły jazdy, zasięgnij opinii wśród znajomych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-06-2015, 03:34
frania12 frania12 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Wydaje mi się że wszystko zależy od tego jak przyłożymy się do egzaminu. Egzamin na prawo jazdy zdecydowanie jest do zdania, ale trzeba się na prawdę dużo nauczyć. Poza tym wszystko zależy od tego czy mamy smykałkę do jazdy samochodem czy raczej nie jesteśmy do tego stworzeni.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.