kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 14-01-2016, 13:47
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Jakiś upominek od fotografa w postaci kalendarza, do tego torebki reklamowe z własnym logo i info kontaktowym. Oczywiście ten prezent jest w cenie usługi, cobyś nie był stratny. Dwie pieczenie na jednym ogniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 30-03-2016, 18:50
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Reklama na opakowaniach jest dość powszechna i sprawdziła się. Nie koniecznie tych jednorazowych, ale na przykład jak wykonuje firma erg-system na pojemnikach na chleb oznaczenia firmowe. Wiadomo opakowania krążą a wraz z nimi logo firmy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 31-03-2016, 11:10
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

A znacie może jakieś agencje reklamowe w Warszawie ? Nie zmam się na reklamie dlatego wolę zlecić to agencji niż samej coś sknocić. Przeglądam różne fora i wiele osób poleca agencje reklamową http://www.kreatormarki.pl/ Co o tym sądzicie ? Może któraś z Was o tym słyszała ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 18-08-2016, 14:16
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Ja natomiast zastanawiam się nad trochę innym rodzajem marketingu a mianowicie nad marketingiem bezpośrednim. Ostatnio wiele czytam o komunikacji bezpośredniej, przeglądam także oferty różnych firm, które się tym zajmują. Wydaje mi się to być ciekawym sposobem reklamy i dotarcia do klientów i chciałabym go wypróbować. Jak na razie zastanawiam się nad ofertą tej firmy www.directchannel.pl , która wykonuje np. direct mail, ciekawe gadżety reklamowe dla dzieci. A Wy jak się zapatrujcie na tego typu formę promocji firmy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 28-11-2016, 17:22
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Każdy rodzaj reklamy się sprawdzi jeśli zostanie przeprowadzony jak należy. Ja mam w planach kubki z nadrukiem dla klientów i zwiększenie działan w sieci. Reklama w internecie to klucz według mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 29-11-2016, 12:22
folek Mężczyzna folek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 7
Domyślnie

wszystko zależy od biznesu nie ma jedynej skutecznej drogi.
Mówiąc o największej skuteczności i nie patrząc na koszta to oczywiście reklama w TV i kinie.

-
ekonomia studia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 13-02-2018, 14:56
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Wiadomo, że teraz wizerunek swojej firmy kreuje się w internecie. Warto o tym pomyśleć i podjąć takie działania. Sporo słyszałam też, że pomagają specjalne firmy w rozwijaniu biznesu. Tutaj http://cluepr.pl/public-relations-marketing/ znajdziecie doświadczonych specjalistów, którzy zajmują się marketingiem i budowaniem relacji z partnerami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 13-02-2018, 17:00
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Moim zdaniem powinnaś zainwestować też w róznego rodzaju gadzety reklamowe. W ten sposób bedziesz bardziej rozpoznawany. Wydaje mi się, ze tutaj https://taniegadzety.pl/ . Znajdziesz różne gadżety w fajnej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-02-2018, 18:28
Daria32 Daria32 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 251
Domyślnie

Moim zdaniem bardzo skuteczne są opakowania, które przyciągają uwagę klientów i zachęcają do zakupu. Takie opakowania można zamówić tutaj > http://joppol.pl/ A myślę, że warto bo firma specjalizuje się w tym od lat, a ich opakowania produkowane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia im trwałość i wytrzymałość.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 15-02-2018, 09:56
Magdula88 Magdula88 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 60
Domyślnie

Na pewno wielu z was słyszało wiele dobrego o pozycjonowaniu. Ja również Jednak dobra reklama w internecie nie jest łatwym zadaniem. Najlepiej zatrudnić do tego zadania odpowiednią firmę do tego. Mi pomaga firma http://sfeo.agency i jestem mega zadowolona ze współpracy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:38.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.