kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 14-09-2019, 18:28
KonradHyro Mężczyzna KonradHyro is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 4
Domyślnie

Ja ostatnio byłem na kilku randkach internetowych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 20-02-2020, 09:32
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 067
Domyślnie

Jak ktoś szuka miłości, to jasne - może się uda. Ale bądźmy realistami, prędzej czy później taki związek się rozpadnie. Sama już nie wierzę w miłość, nie chcę się wiązać. A portal z którego korzystam to https://sexfly.pl/ - dyskretny, bezpieczny portal do spotkań sponsorowanych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 22-09-2020, 22:45
martade martade is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 383
Domyślnie

Ja wierzę w miłość, poddawać się nie warto. Powiem wam, że ja znalazłam swoją drugą połówkę dzięki pomocy biura matrymonialnego. Jestem nieśmiała osobą, mało chodziłam na jakieś imprezy, na studiach większość to były dziewczyny itd. Ogólnie także trudno było mi kogoś poznać a przy pomocy biura całkiem szybko udało się to i jestem z moim narzeczonym od dwóch lat, powoli planujemy ślub Wszystko dzięki LoveZnajdźMiłość – https://www.loveznajdzmilosc.pl/ to wspaniałe biuro matrymonialne. Dodam, że mają duże doświadczenie, są dyskretni no i działają w realu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 05-10-2020, 08:24
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Wiele osób szuka partnera w internacie. Tylko nie wszyscy widzą jak prawidłowo sie za to zabrać. Może warto skorzystać z tej podpowiedzi randki online To bardzo pomocna strona, dowiecie się jak szukać dobrych poratali, jak wybrać odpowiednią witrynę. A też czego nie można robić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 05-10-2020, 13:13
ldavis1's Avatar
ldavis1 ldavis1 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 4
Domyślnie

Uważam, że osoby samotne powinny zainstalować sobie aplikacje randkowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 06-10-2020, 17:48
jurasekl22 jurasekl22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 192
Domyślnie

Przez lata badań związku pomiędzy ciałami niebieskimi, a życiem ludzkim stworzono horoskop partnerski. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, czy Wasza para jest dla siebie stworzona to sprawdźcie domy astrologia .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 06-10-2020, 17:59
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 237
Domyślnie

Dzięki portalowi https://miastorandek.pl/szybkie-randki-rzeszow/ , możecie też znaleźć miłość. Mój znajomy już poprzez niego poznał dziewczynę i się z nią umawia dłuższy czas. Można? - Można. Takie portale dają wiele możliwości, także można tutaj poznać kogoś wyjątkowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 20-10-2020, 16:03
misiakicia misiakicia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 15
Domyślnie

może lepiej sex spotkania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 21-04-2021, 10:49
mareczek873 Mężczyzna mareczek873 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 54
Domyślnie

Jesteśmy dorośli więc jeśli ktoś faktycznie szuka konkretnie i bez ceregieli kogoś na sex spotkania to czemu nie? Dość dużo ogłoszeń znajduje się na https://www.boonga.pl - wpisz swoje miasto i może kogoś uda się poznać by się zabawić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 09-07-2021, 09:32
joannsia joannsia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 48
Domyślnie

Sprawne życie seksualne jest bardzo istotne w naszym codziennym życiu. Dzięki temu wzrasta poczucie naszej wartości, a co za tym idzie poprawia się nasze życie seksualne. Jeśli masz problem z tego typu rzeczami skorzystaj z pomocy specjalisty, aby nie bagatelizować problemu, który wpływa na twoje życie. Zajrzyj na shoow.pl.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.